Ötből négy!
Idénybeli negyedik bajnoki mérkőzését nyerte meg hétfő este az FTC öregfiúk-csapata, amely a Honvéd BKE vendége volt a Honvéd MFA utánpótlásközpontban. Mindkét csapat három győzelemmel és egy vereséggel állt az I. osztály hatodik játéknapja előtt.
Határozottan kezdtek a Honvéd játékosai, mégis a Fradi szerzett vezetést a 24. percben: Szeiler József egy balról érkező beadást váltott gólra (0-1). Ezt követően kiegyenlített játék zajlott a pályán, az eredmény viszont már nem változott a szünetig.
A fordulás után kevéssel a csereként beálló Lengyel Béla remek passzát követően Jordáki Norbert duplázta meg az előnyünket (0-2). Kétgólos hátrányban a Honvéd próbált nyomni, ennek eredményeképpen Bábik Tibor révén az 59. percben szépített a házigazda (1-2), a 62. percben viszont egy kontra után tovább nőtt a különbség: Jordáki megszerezte önmaga második, csapata harmadik gólját is (1-3).
A folytatásban Bojan Lazic is feliratkozott a gólszerzők közé, majd a végül triplázó Jordáki is betalált még egyszer, így a hajrában már 5-1-re vezettünk. A lefújás előtt még szépített a Honvéd, mindez azonban már nem befolyásolta a pontok sorsát, végig vezetve nyertünk - az ötödik bajnokinkon negyedszer.
- Jó játékosokkal kezdett a Honvéd, gyors futballistákkal, remek irányítókkal, hátul is megvoltak. Eleinte megpróbáltak nyomást gyakorolni ránk, fontos mozzanat volt azonban, hogy mi tudtuk megszerezni a vezetést – kezdte értékelését csapatunk játékosa, Keller József. - A vezetőgólunk után kiegyenlített játék zajlott, de jó pillanatban szereztük meg a második gólt is. Miután szépített az ellenfél, az újabb gólokkal gyorsan lezártuk a meccset.
A Fradi legközelebb jövő hétfőn, az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban lép pályára, akkor a Goldball lesz az ellenfél.
Labdarúgás, Öregfiúk I. osztály, 6. forduló
Honvéd BKE–FTC 2-5 (0-1)
Budapest, Honvéd MFA Utánpótlás Központ. Játékvezető: Szuhodovszki Dávid
FTC: Szabó – Szeiler (Rázsó, 63.), Balog, Keller, Fehér – Lisztes, Lazic, Lászka, Józsi – Horváth (Lengyel, 41.), Jordáki (Holló, 76.). Vezetőedző: Dzurják József
Gólszerzők: Bábik (59.), Fülöp (80.), illetve Szeiler (24.), Jordáki (42., 62., 73.), Lazic (70.)
Magyarország egyi legnyugatibb településén folytatódi öregfiúk csapatunk országjárása.
Korábbi bajnokaink az ország egyik legkeletibb településére, Barabásra viszik el a Fradi hírét.
Szombaton és vasárnap is pályára lép öregfiúk-csapatunk.
Mi lehet annál jobb szórakozás, mint együtt nézni a BL-döntőt a Fradi Baráti kör tagjaival?
Korábbi NB I-es gólkirályok és legendás játékosok sora lép pályára Kürt községben.
Klubunk egykori csillagai egy jótékony célú gálán léptek pályára Jászalsószentgyörgyön.
Pünkösdhétfőn Jászalsószentgyörgyön lépnek pályára legendáink. A meccs bevétele jótékony célokat szolgál.
Már az utolsó előtti fordulóban bajnok lett a Honvéd, amely 4–2-re nyert a Népligetben.