2020. szeptember 28.
Öt gólt rúgva győztek az öregfiúk
Dzurják József csapata végig vezetve nyert, Jordáki Norbert triplázott a Honvéd ellen 5-2-re megnyert meccsen.

Ötből négy!

Idénybeli negyedik bajnoki mérkőzését nyerte meg hétfő este az FTC öregfiúk-csapata, amely a Honvéd BKE vendége volt a Honvéd MFA utánpótlásközpontban. Mindkét csapat három győzelemmel és egy vereséggel állt az I. osztály hatodik játéknapja előtt.

Határozottan kezdtek a Honvéd játékosai, mégis a Fradi szerzett vezetést a 24. percben: Szeiler József egy balról érkező beadást váltott gólra (0-1). Ezt követően kiegyenlített játék zajlott a pályán, az eredmény viszont már nem változott a szünetig.

A fordulás után kevéssel a csereként beálló Lengyel Béla remek passzát követően Jordáki Norbert duplázta meg az előnyünket (0-2). Kétgólos hátrányban a Honvéd próbált nyomni, ennek eredményeképpen Bábik Tibor révén az 59. percben szépített a házigazda (1-2), a 62. percben viszont egy kontra után tovább nőtt a különbség: Jordáki megszerezte önmaga második, csapata harmadik gólját is (1-3).

A folytatásban Bojan Lazic is feliratkozott a gólszerzők közé, majd a végül triplázó Jordáki is betalált még egyszer, így a hajrában már 5-1-re vezettünk. A lefújás előtt még szépített a Honvéd, mindez azonban már nem befolyásolta a pontok sorsát, végig vezetve nyertünk - az ötödik bajnokinkon negyedszer.

- Jó játékosokkal kezdett a Honvéd, gyors futballistákkal, remek irányítókkal, hátul is megvoltak. Eleinte megpróbáltak nyomást gyakorolni ránk, fontos mozzanat volt azonban, hogy mi tudtuk megszerezni a vezetést – kezdte értékelését csapatunk játékosa, Keller József. - A vezetőgólunk után kiegyenlített játék zajlott, de jó pillanatban szereztük meg a második gólt is. Miután szépített az ellenfél, az újabb gólokkal gyorsan lezártuk a meccset.

A Fradi legközelebb jövő hétfőn, az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban lép pályára, akkor a Goldball lesz az ellenfél.

Labdarúgás, Öregfiúk I. osztály, 6. forduló

Honvéd BKE–FTC 2-5 (0-1)

Budapest, Honvéd MFA Utánpótlás Központ. Játékvezető: Szuhodovszki Dávid

FTC: Szabó – Szeiler (Rázsó, 63.), Balog, Keller, Fehér – Lisztes, Lazic, Lászka, Józsi – Horváth (Lengyel, 41.), Jordáki (Holló, 76.). Vezetőedző: Dzurják József

Gólszerzők: Bábik (59.), Fülöp (80.), illetve Szeiler (24.), Jordáki (42., 62., 73.), Lazic (70.)

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.