2020. július 17.
Patakon a Fradi öregfiúk
Július 18-án a Nógrád megyei Patakra látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Július 18-án, szombaton ismét Nógrád megyébe, egészen pontosan Patakra látogat a Ferencváros öregfiúk bajnokcsapata.

A hajdani kedvencek a Balassagyarmat közelében található községben a Patak SE megalakulásának 75. évfordulóján lépnek gyepre, a 16 órakor kezdődő mérkőzés műsorvezetője pedig a közismert moderátor, Horti Gábor lesz.

A Fradiban a hagyományoknak megfelelően ezúttal is zöld-fehér szerelést húz több, az 1995-ös Bajnokok Ligájában szerepelt játékos, továbbá bajnokokat, kupagyőzteseket, no meg egykori gólkirályokat is láthatnak a nézők. A Patak SE sporttelepén a szurkolók többek közt találkozhatnak a BL-ben szerepelt Albert Flóriánnal, Keller Józseffel, Nyilas Elekkel, Zoran Kunticcsal, no meg nem mellékesen olyan korábbi népszerű futballistákkal, mint Fischer Pál, Szenes Sándor, Bojan Lazics, Horváth Péter, Józsi György, Dukon Béla, s persze másokkal is.

A rendezők remek hangulatra számítanak, az FTC küldöttsége pedig kisebb ajándékokkal, klubot népszerűsítő szóróanyagokkal már jóval a futballgála előtt a Patak SE sporttelepére érkezik, így bőven lesz idő és lehetőség a szurkolókkal való beszélgetésre, közös fotók készítésére is a nógrádi Fradi ünnepen.

Cikkajánló

Kettős rangadóra készül a Fradi Pünkösdkor

Balatonszemesen a Pünkösdi All Star Tornán az Újpest, a Honvéd és a Vasas legendáival mérkőznek meg a mieink.

Ezüstéremmel zárja az idényt öregfiúk csapatunk

A mieink a bajnokság utolsó előtti fordulójában hat gólt rúgva győzték le a BAK csapatát.

Tizenkét gól a XV. kerületiek kapujában

Öregfiúk csapatunk mindkét félidőben hat gólt rúgva győzte le a XV. Kerületi Issimo SE csapatát.

Óriásit harcolva győztek Tétényben az öregfiúk

Csapatunk csere nélkül kellett, hogy lejátssza a meccset, melyen már 2-0-ra is vezetett az ellenfél.

Ezúttal nem mi jöttünk ki jól a gólzáporból

Öregfiúk csapatunk nyolcgólos meccsen, az utolsó percben kapott gólnak köszönhetően játszott döntetlent.

Gólgála és győzelem a hétfői öregfiúk-bajnokin

Kilenc gólt, és kiütéses 8-1-es FTC-sikert hozott a hétfői, B&K Mélykút elleni találkozó.

„Mondtam Janinak, a lövőcseled most nem esszük meg”

Újrajátszották az 1996-os BVSC-FTC bajnoki döntőt a Szőnyi úton. Mutatjuk a legjobb jeleneteket – VIDEÓ!

Fájó vereséget szenvedtek az öregfiúk az örökrangadón

Négy győztes bajnoki után az MTK otthonában szenvedtük el idei első vereségünket.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin