A Nagykanizsa közelében fekvő köszség sporttelepén a vadonatúj öltöző és a fedett lelátó avatására kerül sor Keller Józsefék részvételével, a mérkőzés pedig 13 órakor kezdődik. A Fradiban a hagyományoknak megfelelően ezúttal is pályára lépnek a Bajnokok Ligájában szerepelt játékosok, továbbá bajnokok, kupagyőztesek és gólkirályok is, így a szurkolók többek közt személyesen találkozhatnak a Nagykanizsán született Keller Józseffel, az ugyancsak zalai Józsi Györggyel, továbbá Szűcs Mihállyal, Balog Zoltánnal, Schultz Leventével, Igor Nicsenkóval, Fischer Pállal, s persze másokkal is. Hagyomány a ferencvárosiaknál, hogy a mérkőzésen egy, a vendéglátók közül kiválasztott embert szívesen látnak a csapatukban, tiszteletbeli csapattaggá avatva ezzel az illetőt. A Fradi öregfiúk együttese már jóval a kezdés előtt Semjénházára érkezik, hogy együtt ünnepeljen a helyi és környékbeli fradistákkal, azaz, a találkozó előtt és azt követően is bőven lesz lehetőség beszélgetésre, fotózásra az egykori kedvencekkel.
Magyarország egyi legnyugatibb településén folytatódi öregfiúk csapatunk országjárása.
Korábbi bajnokaink az ország egyik legkeletibb településére, Barabásra viszik el a Fradi hírét.
Szombaton és vasárnap is pályára lép öregfiúk-csapatunk.
Mi lehet annál jobb szórakozás, mint együtt nézni a BL-döntőt a Fradi Baráti kör tagjaival?
Korábbi NB I-es gólkirályok és legendás játékosok sora lép pályára Kürt községben.
Klubunk egykori csillagai egy jótékony célú gálán léptek pályára Jászalsószentgyörgyön.
Pünkösdhétfőn Jászalsószentgyörgyön lépnek pályára legendáink. A meccs bevétele jótékony célokat szolgál.
Már az utolsó előtti fordulóban bajnok lett a Honvéd, amely 4–2-re nyert a Népligetben.