2019. június 7.
Semjénházán a Fradi
Június 8-án, szombaton Zala megyébe, látogat a Ferencváros öregfiúk bajnokcsapata.

A Nagykanizsa közelében fekvő köszség sporttelepén a vadonatúj öltöző és a fedett lelátó avatására kerül sor Keller Józsefék részvételével, a mérkőzés pedig 13 órakor kezdődik. A Fradiban a hagyományoknak megfelelően ezúttal is pályára lépnek a Bajnokok Ligájában szerepelt játékosok, továbbá bajnokok, kupagyőztesek és gólkirályok is, így a szurkolók többek közt személyesen találkozhatnak a Nagykanizsán született Keller Józseffel, az ugyancsak zalai Józsi Györggyel, továbbá Szűcs Mihállyal, Balog Zoltánnal, Schultz Leventével, Igor Nicsenkóval, Fischer Pállal, s persze másokkal is. Hagyomány a ferencvárosiaknál, hogy a mérkőzésen egy, a vendéglátók közül kiválasztott embert szívesen látnak a csapatukban, tiszteletbeli csapattaggá avatva ezzel az illetőt. A Fradi öregfiúk együttese már jóval a kezdés előtt Semjénházára érkezik, hogy együtt ünnepeljen a helyi és környékbeli fradistákkal, azaz, a találkozó előtt és azt követően is bőven lesz lehetőség beszélgetésre, fotózásra az egykori kedvencekkel.

Cikkajánló

Centenáriumi Fradi-juniális Ágfalván

Magyarország egyi legnyugatibb településén folytatódi öregfiúk csapatunk országjárása.

A keleti végeken lép pályára a Fradi öregfiúk csapata

Korábbi bajnokaink az ország egyik legkeletibb településére, Barabásra viszik el a Fradi hírét.

Fradi-gála Sarkadon, ZTE–FTC Telekesen

Szombaton és vasárnap is pályára lép öregfiúk-csapatunk.

Nézze együtt a BL-döntőt Telek Andrással!

Mi lehet annál jobb szórakozás, mint együtt nézni a BL-döntőt a Fradi Baráti kör tagjaival?

Felvidéki fociünnep a Fradi öregfiúk csapatával

Korábbi NB I-es gólkirályok és legendás játékosok sora lép pályára Kürt községben.

Élményt és reményt vittek legendáink a Jászságba

Klubunk egykori csillagai egy jótékony célú gálán léptek pályára Jászalsószentgyörgyön.

Pünkösdi Fradi-gála a Jászság szívében

Pünkösdhétfőn Jászalsószentgyörgyön lépnek pályára legendáink. A meccs bevétele jótékony célokat szolgál.

Rangadóval zárta a szezont öregfiúk csapatunk

Már az utolsó előtti fordulóban bajnok lett a Honvéd, amely 4–2-re nyert a Népligetben.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin