A Tusványos fesztiválhoz kapcsolódóan július 22-én, szombaton este hagyományteremtő, történelmi labdarúgó-mérkőzésen lép egymás ellen pályára Székelyföld öregfiúk válogatottja és a Ferencváros legendái. A mérkőzést ikonikus helyszínen, Kovászna megye székhelyén, Sepsiszentgyörgyön, a Sepsi OSK stadionjában rendezik, magyar idő szerint 18:00 órától.
A csapatokban egykori népszerű és kitűnő futballisták lépnek pályára, a Fradiban például többek közt Mucha József, Telek András, Szenes Sándor, Józsi György, Fischer Pál, míg a hazaiaknál Ilyés Róbert, Klein László és még sokan mások, sőt, az FTC küldöttsége további meglepetésvendégekkel érkezik, azaz, szinte garantált, hogy felejthetetlen atmoszféra övezi majd a várva várt találkozót Háromszék legjelentősebb városában .
A mérkőzés előtt köszöntik a székely válogatottól az elmúlt években visszavonult játékosokat, többek között Csizmadia Csabát, aki nem tud személyesen részt venni az eseményen, de mivel ő a Ferencváros öregfiúknál is rendszeresen szerepel, a zöldek hazaviszik neki a kisebb ajándékot.
A várhatóan hangulatos történelmi mérkőzésre a szervezők mindenkit szeretettel várnak, a belépés díjtalan.
Magyarország egyi legnyugatibb településén folytatódi öregfiúk csapatunk országjárása.
Korábbi bajnokaink az ország egyik legkeletibb településére, Barabásra viszik el a Fradi hírét.
Szombaton és vasárnap is pályára lép öregfiúk-csapatunk.
Mi lehet annál jobb szórakozás, mint együtt nézni a BL-döntőt a Fradi Baráti kör tagjaival?
Korábbi NB I-es gólkirályok és legendás játékosok sora lép pályára Kürt községben.
Klubunk egykori csillagai egy jótékony célú gálán léptek pályára Jászalsószentgyörgyön.
Pünkösdhétfőn Jászalsószentgyörgyön lépnek pályára legendáink. A meccs bevétele jótékony célokat szolgál.
Már az utolsó előtti fordulóban bajnok lett a Honvéd, amely 4–2-re nyert a Népligetben.