2021. november 15.
Szenzációs győzelem Újpesten!
A szezon legjobb játékával 9-1-re nyert öregfiúk labdarúgócsapatunk az A.C. Zrínyi ellen.

Nagyszerűen indult a mérkőzés, ugyanis Józsi György látványos kapáslövésével nagyon korán megszereztük a vezetést. Nem sokkal később Jordáki növelte az előnyt, majd Palásthy találatával háromgólos előnyre tettünk szert. Ezt követően is szebbnél szebb támadásokat vezettünk, Lisztes és Józsi remekül irányították csapatunkat. Jordáki további két góljával már a szünetre megnyugtató, ötgólos előnyre tettünk szert.

A fordulás után sem állt le együttesünk. Palásthy Norbert újabb látványos góljával majd Bubcsó Norbert tanári emelésével további ünneplésre adtunk okot a csapatot szép számmal elkísérő szurkolótábornak. A hajrában újra Palásthy köszönt be, majd egy szélvész gyors Kazi-elfutás után Szeiler József közelről fejelt a hálóba (9-0). Az utolsó percekben ugyan szépítettek a hazaiak, ám csapatunk az őszi szezon legjobb, leglátványosabb játékával szenzációs győzelmet aratott Újpesten az ellen a Zrínyi ellen, amely korábban a nagy rivális MTK-t és Honvédot is legyőzte.

A lefújás után véletlenül ünnepelték a csapatot az Újpestre kilátogató Fradi-szurkolók, ugyanis ezzel a győzelemmel megmaradt az esély címvédésre.

A találkozót követően a három gólt szerző Jordáki Norbert értékelt.
- Nagyon jól összeálltunk az őszi szezon zárómeccsére. Az első perctől kezdve ellentmondást nem tűrően, nagy akarással, szépen és jól futballoztunk. Úgy gondolom a Ferencvároshoz méltó játékkal rukkoltunk elő, és a klubhoz méltó eredményt értünk el.

Férfi labdarúgás, öregfiúk, 11. forduló
A.C. Zrínyi – FTC 1-9 (0-5)

Budapest, UTE Bánka Kristóf Sportközpont

FTC: Tarczi – Ebedli (Kazi), Szűcs (Ujfalusi), Balog, Keller (Szenes) – Lazic, Józsi (Vén) – Jordáki (Szeiler), Lisztes (Lengyel), Bubcsó – Palásthy (Zsolnai).
Vezetőedző: Dzurják József

Gólok: Józsi (4.), Jordáki (5., 20., 23.,), Palásthy (11., 52., 65.), Bubcsó (43.), Szeiler (74.)

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.