Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2015. március 23.
Tökéletes kezdés!
Öregfiúk-csapatunk 4-2-es győzelmet aratott az Ikarus otthonában.

Lejátszotta első tavaszi bajnoki mérkőzését öregfiúk-csapatunk, Lipcsei Péterék a 12. fordulóban az Ikarus otthonába látogattak.

Az első perctől kezdve világos volt, hogy a mieinkre nem vár könnyű mérkőzés, az Ikarus remek ellenfélnek bizonyult. Csapatunk Bubcsó révén megszerezte a vezetést az első játékrészben (0-1), de aztán a hazaiak fordítani tudtak (2-1). Nem Fradi címer feszült volna ugyanakkor öregfiúink mellkasán, ha feladják a meccset! Játékosaink tovább küzdöttek, és a játékrész hajrájában egy beadást követően Szekeres egalizált (2-2).

A fordulás után a csapat még nagyobb fokozatra kapcsolt, és végül Lipcsei Péter klasszisának is köszönhetően magabiztosan megnyerte a mérkőzést. A „Kapitány” előbb szabadrúgásból, 20 méterről tekert a jobb felsőbe, majd egy szép akció végén kilőtte a bal alsó sarkot, amivel beállította a 4-2-es végeredményt.

A mieink egy jó ellenfél ellen élvezetes, harcias, de mindvégig sportszerű találkozót játszottak, és megérdemelten gyűjtötték be a három pontot a tavaszi nyitányon.

Szép volt fiúk!

Öregfúk, I. osztály

Ikarus-FTC 2-4 (2-2)
FTC: Ulicska - Szeiler, Telek, Keller, Szkukalek - Szenes (Márton), Szekeres, Bubcsó, Deszatnik - Lipcsei, Dragóner
G.: Lipcsei (2), Bubcsó, Szekeres

Fradi-ünnep Beremenden, Kisalagon és Talloson

Nagy sikerrel és lankadatlan lelkesedéssel járja az országot a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Fradi-ünnep három vármegyében is

Három nap alatt Bátonyterenyére, Kisújszállásra és Sarkadkeresztúrra is ellátogatnak öregfiúink.

Bronzérmes lett öregfiúk labdarúgócsapatunk

A Dunaharaszti hazai 5-0-s legyőzésével biztosítottuk be harmadik helyünket a tabellán.

Fradi-ünnep Oroszlányban és Ecsegen

Május 25-én és 26-án két helyszínre is ellátogat öregfiúk-csapatunk.

Öregfiúk: döntetlen az RTK ellen

Hiába fordítottunk egygólos hátrányból, 2-2-es döntetlent játszottunk az RTK vendégeként.

Fradi-Újpest Marcaliban

Május 12-én öregfiúk labdarúgócsapatunk Marcaliba látogat.

Öregfiúk: 13 gólt lőttünk a Goldballnak

Győri négy, Palásthy kettő, Bokros, Orosz, Keller, Lazic, Fábio, Lengyel és Janetka egy-egy gólt szerzett.