2020. október 12.
Újabb győzelem a Népligetben
Nagy iramú mérkőzésen, 4-2-re győzött öregfiúk labdarúgócsapatunk a Szigetszentmiklós ellen.

A sikert duplázó csatáraink találatai hozták meg!

Harcos ellenféllel találta magát szemben öregfiúk együttesünk, ám a technikai fölény a 21. percben góllá érett, ekkor Szekeres labdájával Jordáki lépett ki a védők közül, majd a kapu közepébe lőtt (1-0). Két perccel később a végig kontrára játszó ellenfél egy gyors akció végén egyenlített (1-1). Nem sokáig örülhettek a vendégek, hiszen egy remek kombinációt követően Fehér Ádám beadása után Palásthy kilőtte a jobb alsó sarkot (2-1). Három minutummal később ismét Palásthy volt eredményes, távoli lövése után pihent meg a labda bal alsó sarokban (3-1).

A szünet után a 46. percben Lisztes remek átadásával Jordáki lépett ki a védők közül majd ballal a bal alsó sarokba lőtte a labdát (4-1).  Ezután némileg alábbhagyott a lendület, a Fradi képzettebb játékosai türelmesen járatták a labdát, míg a szigetszentmiklósiak továbbra is a villámgyors ellenakciókra apelláltak. Ennek eredményeképp sikerült kozmetikázniuk az eredményen, ám a sokkal jobb erőkből álló csapatunk végül biztosan szerezte meg a három pontot (4-2). A mérkőzés végig roppant sportszerű keretek között zajlott, melyet jól mutat, hogy a találkozó ideje alatt egyszer sem villant a sárgalap.

- Veszélyes és gyors játékosokból álló ellenféllel találkoztunk, ám csapatunk koncentráltan és fegyelmezetten futbalozva lassan, de biztosan feltörte az ellenfél védelmét.  A szünet után némileg visszaesett a teljesítményünk, de ma a csapat minden dicséretet megérdemel, hiszen az elmúlt hetekben a mezőny három legerősebb csapatát is legyőzte, s ezúttal a Szigetszentmiklós ellen is magabiztosan gyűjtötte be a három pontot - mondta Bánki József, aki évek óta a FTC öregfiúkcsapatunk szervezésében lát el feladatokat.

Labdarúgás, Öregfiúk I. osztály, 8. forduló
FTC-Szigetszentmiklós 4-2 (3-1)
FTC: Szabó G.(Vékony, 72.)- Ebedli (Ujfalusi, 47.), Balog, Keller (Telek 68.), Fehér- Lazic, Szekeres - Lisztes, Józsi, Jordáki (Lengyel, 58.)- Palásthy (Horváth, 41.)
Gólszerzők: Jordáki (21., 46.), Palásthy (34., 38.)

Öt gólt rúgva győztek az öregfiúk

Dzurják József csapata végig vezetve nyert, Jordáki Norbert triplázott a Honvéd ellen 5-2-re megnyert meccsen.

Különleges mérkőzésen léptek pályára az FTC veteránjai

Az FTC Veterán labdarúgócsapata a Mondiali Sportfesztivál nyitó mérkőzésén lépett pályára szombaton.

Fradi-ünnep Nagyvázsonyban és Csempeszkopácson

Két helyszínen is pályára lépnek az öregfiúk szombaton.

Nagy győzelem az MTK ellen

Dzurják József együttese 3-2-re legyőzte az eddigi hibátlan MTK-t.

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.