2022. szeptember 19.
Zsinórban harmadszor is győztünk
Öregfiúk-labdarúgócsapatunk magabiztos győzelmet aratott az Ikarus BSE ellen.

Sorozatban két megnyert bajnoki összecsapás után a négy ponttal a hetedik helyen álló Ikarus BSE látogatott az FTC-MVM Népligeti Sportközpontba.

A mieink nagyszerűen kezdték a találkozót, megvoltak a helyzetek, de a gólra várni kellett. Végül azonban megtört a jég, Bubcsó szabadrúgásból volt eredményes (1-0). A vezetés megszerzése után sem vettünk vissza, sorra dolgoztuk ki a ziccereket, de nem sikerült meglőni a másodikat. A kihagyott helyzetek meg is bosszulták magukat, egyenlített az Ikarus (1-1). Nem sokáig örülhettek a vendégek, ugyanis pillanatokkal később Jordáki beadását Gyepes váltotta gólra (2-1) a félidő végén, így 2-1-es előnnyel mentünk a szünetre.

A fordulás után nem kellett sokat várni az újabb Fradi-gólra, gólpassza után Jordáki a gólszerzőkhöz is feliratkozott (3-1). Folytatódott a lehengerlő ferencvárosi játék, a csereként beálló korábbi magyar bajnok atléta, Kazi Tamás használta ki gyorsaságát a szélen, majd beadását ismét Gyepes váltotta gólra (4-1). Pillanatokkal később Kovács is eredményes volt (5-1), de végül a mesterhármast jegyző Gyepes tette fel az i-re a pontot (6-1).

A lefújás után a mesterhármast szerző Gyepes értékelt: - Megmondom őszintén, nagyon fáradt vagyok, nem mindig esik jól 80 percet futni. Természetesen örülök a győzelemnek, főleg, hogy az eddigi mérkőzések alapján a mostani volt a legerősebb ellenfelünk. Egy szervezetten és jól védekező csapattal találtuk szembe magunkat, egy ideig nem is tudtuk feltörni a védelmüket, de szerencsére sikerült. A hat gól mellett volt rengeteg helyzetünk is, és ha ebben a pozícióban egy vérbeli támadó játszik, nem pedig én, akkor ennél több gólt is lőhettünk volna.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 4. forduló

FTC-Ikarus 6-1 (2-1)

FTC: Szabó – Ebedli (Takács, 51.), Csiszár (Zsolnai, 67.), Dell'elce, Fehér (Kazi, 41.) – Lazic (Jáky, 60.), Keller (Vén, 41.), Szekeres (Szalai, 48.) – Jordáki (Kovács, 60.), Gyepes, Bubcsó

Gólok: Bubcsó (28.), Gyepes (37., 53., 76.), Jordáki (45.), Kovács (73.)

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.