Ahogy megírtuk, 2026-ban is várjuk a fiatal focistákat a Telekom Toborzónkra.
Annak idején a ma már a Premier League-ben vitézkedő Bournemouth-ban szereplő Tóth Alex is így kezdte pályafutását az FTC-ben, de említhetjük a már a 36-szoros bajnok férfi labdarúgócsapatunkban gólt is szerzett Madarász Ádámot, Gólik Benjámint vagy Lakatos Csongort.
Most itt a lehetőség, hogy ti is megmutassátok a képességeiteket szakembereinknek az országos Telekom Toborzónkon!
A 2026-os Telekom Toborzóra április 9-én, csütörtökön 10.00-tól kerül sor, ahol az U12-es és U13-as fiatalok (2013-2014-ben születettek) válogatóját tartják, ezzel párhuzamosan egy különleges kiválasztóra is sor kerül, ugyanis várjuk a 2011 és 2014 között született kapus tehetségeket, ugyanis nekik külön toborzót tartunk az országos kiválasztóval egy napon az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban
Az eseményre az egész országból várjuk a jelentkezőket! Fontos információ, hogy a toborzón a részvételi szándékot előre kell jelezni a toborzas@fradi.hu e-mail címen, a jelentkezési lap kitöltésével, melyet IDE kattintva tölthetnek le! A jelentkezés beérkezése után mindenkivel külön felvesszük a kapcsolatot!
Az FTC utánpótlásának szezonjáról és jövőjének kihívásáról kérdeztük Kiss-Baranyi Sándor szakmai igazgatót.
A Fradi fiatalabb együttese a Győrt, míg az idősebbek a Honvédot győzték le a budapesti döntőben.
Klubunk korosztályos csapatai minden színű éremből szereztek egyet-egyet a kiemelt bajnokságokban.
A hétvégén két kiemelt korosztályos csapatunk lépett pályára, az eredmény felemás lett.
A héten pályára lépő valamennyi utánpótlás csapatunk győzelmet ünnepelhetett.
Labdarúgó utánpótlás-csapataink hazai pályán és idegenben is remekeltek.
Klubunk U15-ös csapatának korosztályos válogatott kapusa 2017 óta a Ferencváros játékosa.
Utánpótlás korú labdarúgóink három fronton is győzelmet arattak a bajnokságban.