2021. május 31.
Drámai küzdelemben vertük meg a MOL Fehérvárt
A hétvége során az U19-es és az U17-es csapatunk is győzött, míg az U16 döntetlent játszott.

U19

Legidősebb utánpótláscsapatunk a Nyíregyháza Spartacus vendégeként lépett pályára. Az első félidőben a mieink magukhoz ragadták a kezdeményezést, és a 26. percben Czékus Ádám révén meg is szerezték a vezetést. Bő negyedórával később Tölgyes Ádám is betalált, így a szünetre kétgólos előnnyel mehettünk. A folytatásban a hazaiak próbáltak visszajönni a meccsbe, és a 69. percben sikerült is szépíteniük. Azonban újabb gól már nem esett, így csapatunk 2-1-re nyert és elhozta a három pontot a Nyírségből.

U17

U17-es csapatunk a MOL Fehérvárt látta vendégül a Népligetben. A találkozó gyors gólváltással kezdődött. Előbb a második percben Dalnoki Áron előnyhöz juttatta a mieinket, ám két perccel később a vendégek rögvest egyenlítettek. Több gól az első félidőben nem esett, így a szünetben 1-1 állt az eredményjelzőn. A második félidő elején ismét gyorsan előnybe kerültünk, a 48. percben Nemes Márton talált a fehérváriak kapujába. Az előnyünk ezúttal fél óráig tartott ki, az ellenfelünknek a 79. percben ismét sikerült egyenlíteni. Amikor már úgy nézett ki, hogy a csapatok megosztoznak a pontokon, jött Ördög Balázs, aki a 91. percben belőtte a harmadik gólunkat, és ezzel nagy csatában 3-2-re diadalmaskodtunk.

U16

Egy korosztállyal lejjebb, az U16-os csapatunk a DVSC-DLA otthonában lépett pályára. Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, ám a hazaiaknak a 44. percben sikerült megszerezni a vezetést. A folytatásban próbáltunk magasabb fokozatba kapcsolni, és a 75. percben Almássy Levente góljával sikerült egyenlítenünk. Több gól már esett egyik oldalon sem, így maradt az 1-1-es döntetlen.

Négy győzelem, egy vereség

Az U17 és az U14 is kiütéses győzelmet aratott a hétvégén a labdarúgó utánpótlásban.

Jelentkezz, játssz a Fradiban!

Több korosztályba is várjuk a jelentkezőket a Ferencvárosi Torna Club labdarúgó utánpótlásába.