U19
Legidősebb korosztályunk a DVTK vendégeként sima, 6-0-s győzelmet aratott. Redzic Damir triplázott, míg Hajdú Roland duplája mellett Gera Zalán volt eredményes.
U17-U16
Az U17 mérkőzését elhalasztották és október 28-án fogják bepótolni. Az U16-osok mérkőzését lejátszották: a Paks ellen Berényi Erik és Lisztes Krisztián góljaival 2-0-ra nyertünk.
U15-U14
Mindkét korosztályunk a Kisvárda ellen lépett pályára a Népligetben. Az U15-ös gárda Varga Zétény István mesterhármasával és Csánk-Takács Kristóf duplájával 5-0-ra győzött. Egy korosztállyal fiatalabb csapatunk összecsapása szorosabban alakult, de a győzelem itt is meglett 3-2-es arányban. Hazai részről Hajdú Bálint kétszer, Kern Ákos egyszer volt eredményes.
Klubunk U11-es csapata fővárosi riválisait megelőzve nyerte meg az egykori játékosunkról elnevezett tornát.
A rangos korosztályos labdarúgótornán közel 400 gyerek focizott.
Szécsi Gergő régóta foglalkozik a fiatal kapusokkal - VIDEÓ!
U15-ös csapatunk derbit nyert, és továbbra is vezeti a bajnokságot.
Akadémiánk fiataljai közül az U17-es korosztály harcban van a bajnoki címért.
Madarász Ádámmal a csapatban kapott ki a korosztályos válogatott Törökországtól.
Lakatos Csongor és Madarász Ádám is azt üzeni, jelentkezzetek a Telekom Toborzóra! - VIDEÓ!
A nyári szünetben két héten keresztül a futballé lesz a főszerep a 7 és 13 év közötti gyermekek számára.