2021. október 6.
Győzelemmel rajtolt az U19-es válogatott
Két Fradi-kötődésű futballista is pályára lépett a fehéroroszok elleni Eb-kvalifikációs nyitányon.

Győzelemmel kezdte meg szereplését a Tímár Krisztián vezette férfi U19-es magyar labdarúgó-válogatott, amely szerda este Fehéroroszországot verte meg 2-1-re Győrben az Európa-bajnoki selejtezősorozat nyitányán. A magyar gólokat Sztojka Dominik és Németh Dániel szerezte. A jelenleg a másodosztályú Soroksárban, kölcsönben szereplő Nagy Olivér kezdőként 73., míg soroksári csapattársa, az egyszeres magyar bajnok Redzic Damir csereként 17 percet játszott. A Ferencváros keretéhez tartozó Gera Zalán ezúttal nem lépett pályára.

Az U19-es magyar együttes október 9-én, Észtország ellen folytatja szereplését a selejtezősorozatban.

Kép forrása: mlsz.hu

Cikkajánló

Borbély Balázs edzői karakterében bízhatnak a fiatalok

Az FTC utánpótlásának szezonjáról és jövőjének kihívásáról kérdeztük Kiss-Baranyi Sándor szakmai igazgatót.

Kupagyőztes az FTC U16-os és U19-es futballcsapata

A Fradi fiatalabb együttese a Győrt, míg az idősebbek a Honvédot győzték le a budapesti döntőben.

Derbigyőzelemmel zárta az idényt U16-os csapatunk

Klubunk korosztályos csapatai minden színű éremből szereztek egyet-egyet a kiemelt bajnokságokban.

Drámai utolsó forduló vár U17-es csapatunkra

A hétvégén két kiemelt korosztályos csapatunk lépett pályára, az eredmény felemás lett.

Bajnok lett U14-es csapatunk!

A héten pályára lépő valamennyi utánpótlás csapatunk győzelmet ünnepelhetett.

Gólgazdag mérkőzéseken nyertek fiataljaink

Labdarúgó utánpótlás-csapataink hazai pályán és idegenben is remekeltek.

Rózsa Barnabás kapta idén a dr. Fenyvesi Máté-díjat

Klubunk U15-ös csapatának korosztályos válogatott kapusa 2017 óta a Ferencváros játékosa.

Czéh Barna gólt lőtt, és felnőtt történelmet írt

Utánpótlás korú labdarúgóink három fronton is győzelmet arattak a bajnokságban.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin