Ha kedd, akkor Fradi TV! Magazinműsorunk aktuális adását 2022. április 5-én, 16.30-kor tűzi műsorára az M4 Sport. Lássuk, milyen tartalmakkal várjuk önöket!
Ahogy a mondás tartja: a fiatalság a jövő záloga. Ez természetesen a labdarúgásra is igaz. Aranylabdás legendánk, Albert Flórián is 11 évesen került az FTC kötelékébe, és ahogy mondják, a többi már történelem. Nos, fiatal érdeklődők! Közeleg a Ferencvárosi Torna Club labdarúgó-utánpótlásának toborzója, ahol mindenki megmutathatja, hogy mire képes.
Szőke István, a 60-as, 70-es évek Fradijának meghatározó alakja nemrég töltötte be 75. életévét. A jeles alkalmat hol máshol ünnepelte volna, ha nem a Népligetben! Legendás játékosunkat természetesen a Fradi TV stábja is követte.
Mint minden csapatsportágban, úgy a jégkorongban is a csapatmunka a siker kulcsa. Magazinműsorunk legújabb adásában megismerkedhetnek magyar bajnok hokisaink kevésbé ismert, ám annál fontosabb tagjaival.
Fradi TV – magazinműsor, M4 Sport
Premier
április 5. kedd, 16.30
Ismétlések
április 6. szerda, 01.35
április 6. szerda, 10.30
április 8. péntek, 13.30
Labdarúgó akadémia igazgatónk, Palásthy Norbert exkluzív interjút adott a FradiMédiának.
Az U19 a Fehérvárt, az U17 az Illés Akadémiát, az U16 az UTE csapatát verte a legutóbbi hétvégén.
U16-os labdarúgócsapatunk ikszelt a Honvéddal, U14-eseink 5-1-re nyertek az ETO ellen.
Kiss-Baranyi Sándor és Pongrácz Péter a PSG akadémiáján járt.
Az U17 a Puskás Akadémiát, az U15 pedig az MTK-t győzte le november utolsó hétvégéjén.
Az U19 az ETO, az U16 az Újpest, az U14 pedig a DVSC fiataljait győzte le.
Madarász Ádám kezdőként 58 percet játszott a Franciaország elleni U19-es Eb-selejtezőn.
Az U15 győzött, míg U14-es labdarúgócsapatunk kikapott a korosztályos országos bajnokságban.