U19
Legidősebb korosztályos csapatunk az ETO FC Győr együttesét fogadta az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban a bajnokság 9. fordulójában. A mieink a 39. percben Czékus Ádám találatával megszerezték a vezetést, majd még az első félidő hajrájában Onni Hanninen is eredményes volt, így 2-0-s előnnyel mentek pihenőre. A fordulás után a vendég győriek megfordították a találkozót. A hajrába lépve mindent megtettünk az egyenlítés érdekében, de újabb gól már nem született, így a Győr 3-2-re győzött.
U17
Egy korosztállyal lejjebb ugyancsak az ETO FC Győr volt az ellenfél, annyi különbséggel, hogy a 10. fordulóban rendezett összecsapást Győrben rendezték. A hazaiak viszonylag korán, már a 17. percben megszerezték a vezetést, amire mi nem tudtunk válaszolni, így 1-0-s vereséget szenvedtünk.
U15
U15-ös csapatunk a legidősebbekhez hasonlóan ugyancsak hazai pályán fogadta a Győr együttesét. A vendégek a 30. percben megszerezték a vezetést, majd tíz perccel később megduplázták előnyüket, amire sem az első félidőben, sem a folytatásban nem sikerült válaszolni, így 2-0-val a Győr U15-ös csapata elvitte a három pontot a Népligetből.
U14
Legfiatalabb korosztályos csapatunk hazai pályán fogadta a DVTK együttesét a bajnokság 10. fordulójában. A vendég együttes a 14. percben megszerezte a vezetést, de még az első félidőben Sass Bálint révén sikerült az egyenlítés. A fordulás után Sass másodszor is eredményes volt, de nem örülhettünk sokáig a vezetésnek, ugyanis egy perccel később egyenlített a DVTK. Újabb gól már nem született, így egy izgalmas és kiélezett találkozón 2-2-es döntetlen született.
Akadémiánk fiataljai közül az U17-es korosztály harcban van a bajnoki címért.
Madarász Ádámmal a csapatban kapott ki a korosztályos válogatott Törökországtól.
Lakatos Csongor és Madarász Ádám is azt üzeni, jelentkezzetek a Telekom Toborzóra! - VIDEÓ!
A nyári szünetben két héten keresztül a futballé lesz a főszerep a 7 és 13 év közötti gyermekek számára.
Olyan szakmai programot dolgoztunk ki, amivel közösen sikerült nagy célokat elérni – VIDEÓ!
Várjuk a jelentkezőket az U12-U13-as korosztályból az FTC labdarúgó-utánpótlásának toborzójára.
Akadémiánk igazgatója, Palásthy Norbert mesélt utánpótlás csapataink külföldi edzőtáborozásáról.
Ismét a Fradi U13-as fiú labdarúgócsapata nyerte a Novák Dezső Emléktornát - VIDEÓ!