2021. október 12.
Német győzelem Szegeden
Csontos Dominik 75 percet játszott, Csonka András váltotta.

Zeljko Gavric 62 percet játszott

Az Eb-selejtezők H-csoportjában a 20 éves FTC-játékost, Zeljko Gavricot is soraiban tudó szerb U21-es együttes vendéglátóként 3-0-s vereséget szenvedett Franciaország korosztályos csapatától. Gavric kezdőként 62 percet játszott.

A korábbi játékosunk, Gera Zoltán szövetségi edző által felkészített U21-es magyar labdarúgó-válogatott 5-1-es vereséget szenvedett Németországtól az Európa-bajnoki selejtezősorozat B-csoportjának keddi, Szegeden lejátszott mérkőzésén.

Az esélyesebb németek 32 percnyi játék után kétgólos előnyre tettek szert, ám a magyar együttes még a szünet előtt szépített Kiss Tamás révén (1-2).

A második félidőben kifejezetten jól kezdtek a magyarok, mégis a németek szereztek gólt szerencsés körülmények között, ami alaposan kedvét szegte a hazai gárdának, amely végül még két gólt kapva 5-1-re maradt alul. Az FTC futballistája, Csontos Dominik 75 percet játszott, helyette a jelenleg kölcsönben a Gyirmót FC Győrben szereplő Csonka András állt be a hajrára.

Csontos Dominik 75 percet játszott a szegedi mérkőzésen

Az U21-es magyar válogatott szeptemberben 2-1-re kikapott Izraeltől, majd 4-0-ra nyert San Marinóban, míg négy napja a lengyelekkel játszott 2-2-es döntetlent. A csoport hatodik tagjával, a lett válogatottal november 12-én találkozik először.

Egy döntetlen, két vereség

Három utánpótlás labdarúgócsapatunk lépett pályára a hétvégén.

"Méltón meg emlékeztünk Albert Flóriánra"

Az FTC utánpótlásának szakmai igazgatója méltatta az Albert-tornát.

Albert-torna: a jövő a pályán

U9-es labdarúgócsapatunk ezüstérmet szerzett az immár hagyománnyá vált eseményen.

Két győzelem, egy döntetlen, egy vereség

Négy utánpótlás labdarúgócsapatunk lépett pályára a hétvégén.

Négy győzelem a hétvégén

Összes pályára lépő utánpótlás labdarúgócsapatunk győzni tudott.

Négy győzelem, egy vereség

Az U17 és az U14 is kiütéses győzelmet aratott a hétvégén a labdarúgó utánpótlásban.

Jelentkezz, játssz a Fradiban!

Több korosztályba is várjuk a jelentkezőket a Ferencvárosi Torna Club labdarúgó utánpótlásába.