2019. november 4.
Továbbra is tökéletes mérleggel áll két csapatunk
A legkisebbek még mindig 100%-osak a bajnokságban, a Vasas ezúttal jobbnak bizonyult mieinknél.

U17

FTC–Vasas 1-3 (0-2)

Gólszerző: Nagy Olivér

November első napján az FTC-MVM Sportközpontban fogadta U17-es csapatunk a Vasast. Sajnos már a mérkőzés legelején jelentős hátrányba kerültünk, hiszen a 17. percben már két góllal vezetett a vendégcsapat. A 63. percben büntetőből ugyan Nagy Olivér szépített, de a végén ismét a Vasas szerzett egy gólt, így 3-1-re nyert ellenünk.

U16

FTC–Vasas 1-5 (0-4)

Gólszerző: Végh Roland

Az angyalföldiek nagy formában voltak péntek délelőtt, U16-osainkra is súlyos vereséget mértek. Gyakorlatilag a 25. percre eldőlt a találkozó, ekkor már 0-4 állt az eredményjelzőn. A második játékrészben egy-egy gól esett, a mieink részéről Végh Rolandnak sikerült betalálnia, 5-1-es végeredménnyel zárult a találkozó.

U15

PMFC–FTC 2-1 (0-1)

Gólszerző: Gágyor Domán

Pécsre látogattak az U15-ösök, és nagyszerűen indult számukra az összecsapás, hiszen két perc után Gágyor Domán góljával eggyel mentek. A második félidő eleje sajnos már nem alakult ilyen jól a zöld-fehéreknek, hamar kiegyenlített a PMFC, majd a mérkőzés hajrájában a győztes gólt is megszerezte, így otthon tartotta a három pontot.

U14

PMFC–FTC 0-3 (0-1)

Gólszerzők: Bán Gergő, Bagi Ádám, Nimsz Ádám

A meccs első felében Bán Gergő góljával jutottunk vezetéshez. A második játékrészben két találattal köszöntünk be, először a csereként beállt Bagi Ádám vette be a pécsiek kapuját, majd Nimsz Ádám a mérkőzés vége felé. 3-0-ra nyertünk Baranya megyében.

U13

REAC–FTC 0-6 (0-2)

Gólszerzők: Babos Bendegúz (2), Kern Ákos, Fekete Márk, Milovanovic Milos, Knáb Zsombor

Folytatódik a 2007-es korosztály tökéletes bajnoki menetelése! Kilencedik találkozójukon kilencedik győzelmüket szerezték meg a fiúk. Az első félidőben Babos Bendegúz és Kern Ákos talált be, majd a másodikban Fekete Márk, Milovanovic Milos, ismét Babos, majd Knáb Zsombor lőtték sorban a gólokat, ezzel 6-0-ra nyertünk.

U12

REAC–FTC 2-4 (0-4)

Gólszerzők: Petró Gergő (2), Lung Dominik, Gólik Benjámin

A szintén 100%-os U12-esek is begyűjtötték kilencedik bajnoki diadalukat! Már az első félidőben sikerült 4 gólt felpakolni az eredményjelzőre a Fradi-játékosok részéről – előbb Lung Dominik, majd Petró Gergő kétszer, végül Gólik Benjámin talált be. A második játékrészre kicsit elfáradtak a fiúk, két gólt szerzett a REAC, de így is 4-2-re nyertünk.

Négy győzelem a hétvégén

Összes pályára lépő utánpótlás labdarúgócsapatunk győzni tudott.

Négy győzelem, egy vereség

Az U17 és az U14 is kiütéses győzelmet aratott a hétvégén a labdarúgó utánpótlásban.

Jelentkezz, játssz a Fradiban!

Több korosztályba is várjuk a jelentkezőket a Ferencvárosi Torna Club labdarúgó utánpótlásába.