U16-osaink két kiütéses győzelmet értek el
Utánpótlás-labdarúgócsapataink egy kivétellel veretlenek maradtak az előző héten.

U19

FTC–Vasas 4-2 (2-0)
Gólszerzőink: Mazzonetto Nicoló, Burzi Alex (3)

A múlt heti vereség után sikerült javítania Székely Tibor együttesének. Nagyon fontos, „hatpontos” mérkőzést játszottunk a Vasassal, amely ellen Mazzonetto Nicoló és Burzi Alex két gyors góljával hamar előnybe kerültünk. A második félidő elején Burzi ismét eredményes volt, sőt, később mesterhármasig jutott, ám előtte büntetőből, utána pedig egy újabb találattal szépítettek az angyalföldiek. Sikerünk azonban nem volt veszélyben, és egy pontra feljöttünk a második helyen álló Honvéd mögé.

U17

FTC–ETO FC Győr 3-3 (1-1)
Gólszerzőink: Redzic Damir, Pajti Attila, Nagy Olivér

Ha 2020, akkor 3-3 U17-eseinknél, akik ismét ezzel az eredménnyel zártak. Az ETO szerezte meg a vezetést, de a szünet előtt még egyenlíteni tudtunk Redzic Damir révén. A második félidőben Pajti Attila és Nagy Olivér is eredményes volt, így kétgólos előnybe kerültünk, de az utolsó tíz percben egyenlítettek a győriek. Borbély Balázs csapata a negyedik helyen áll.

U16

FTC–ETO FC Győr 5-0 (2-0)
Gólszerzőink: Ördög Balázs, Nemes Márton (2), Gyuris Aurél, Szücs Huba

FTC–MTK 6-2 (2-2)
Gólszerzőink: Nemes Márton, Ördög Balázs (2), Horváth Marcell, Szücs Huba, Gyuris Aurél

Lisztes Krisztián csapata két mérkőzést is játszott a múlt héten, és mind a kettőt nagyon magabiztosan megnyerte! Szerdán a Győrt győztük le 5-0-ra Nemes Márton két, Ördög Balázs, Gyuris Aurél és Szücs Huba egy-egy góljával. Szombaton az MTK-val is hazai pályán játszottunk, Nemes és Ördög találatával 2-0-ra vezettünk, de a szünetig egyenlíteni tudtak a vendégek. A második félidőben azonban ismét hengereltünk, Horváth Marcell mellett, Szücs, Ördög és Gyuris is betalált, így újabb nagy különbségű győzelmet arattunk. U16-osaink ezzel jelenleg a negyedik helyen állnak, de vesztett pontok tekintetében a második legjobbak!

U15

FTC-DVSC 0-3 (0-2)

U15-öseink jól kezdték a tavaszt, hiszen Nyíregyházán nyerni tudtak, ám a DVSC ellen ezúttal sima vereséget szenvedtek, így nem tudtak feljebb kapaszkodni a tabellán.

U14

FTC-DVSC 0-0

Munkácsi Dávid együttese is a Lokit fogadta, és 0-0-s döntetlennel zárt, így maradt a második pozícióban.

Áprilisban toborzót tart az FTC labdarúgó-utánpótlása. Ezúttal a 2007-es korosztály fiataljait várjuk a Népligetbe, hogy a Ferencváros központjában megmutathassák ügyességüket.