2022. május 30.
U17-es csapatunk továbbra is harcban a bajnoki címért
Négy labdarúgó-korosztályban befejeződött a bajnokság, U17-es csapatunkra még két mérkőzés vár.

U19 "A" Csoport, 14. forduló
Újpest-FTC 1-0
U19-es csapatunk a bajnokság utolsó fordulójában 1-0-s vereséget szenvedett Újpesten. Csapatunk az ötödik helyen zárta az idei kiírást.

U17 "A" Csoport, 13. forduló
Vasas-FTC 1-2
A bajnoki címért továbbra is harcban álló U17-es csapatunk sikerrel vette soron következő akadályát, és Manner Balázs, valamint Hanninen Onni góljaival legyőzte a Vasas gárdáját. A csapatnak még van egy bepótlandó meccse az Illés Akadémia ellen, majd következik egy döntővel felérő bajnoki a listavezető Budapest Honvéddal. A két csapat között a különbség mindössze két pont, tehát két győzelemmel bajnok lehet a Ferencváros.

16 "A" Csoport, 14. forduló
Kisvárda-FTC 1-1
U16-os csapatunk az utolsó fordulóban Kisvárdára látogatott, ahol Godena Gábor góljával sokáig vezetett, ám a szabolcsi gárda a végén ki tudott egyenlíteni. A csapat a második helyen fejezte be a bajnokságot.

U15 Kiemelt csoport, 22. forduló
FTC-MTK 2-4
Hiába szerzett Kovács Kristóf két gólt is, U15-ös csapatunk kétgólos vereséget szenvedett az MTK-tól a bajnokság utolsó fordulójában. A Fradi a negyedik helyen fejezte be az idei szezont.

U14 Kiemelt csoport, 27. forduló
FTC-MTK 3-3
Gól nélküli első félidő után ritkán lesz 3-3 egy meccs vége, U14-es csapatunk MTK elleni szezonzárója mégis így alakult. A mérkőzésen Berki Kevin két gólt, Palásti Dávid pedig egyet szerzett, a Fradi pedig az ötödik helyet szerezte meg.

UP: Két győzelem, egy döntetlen

Három utánpótlás labdarúgócsapatunk lépett pályára a hétvégén.

Toborzó 2024: Így dolgoznak a játékosmegfigyelők

Egy tehetséges játékos felfedezése, monitorozása komoly szakmai munka – VIDEÓ!

UP: Két csapatunk lépett pályára a hétvégén