Felemás hétvégét zártunk, de továbbra is az élmezőnyben vannak utánpótlás labdarúgócsapataink.

U19

MTK–FTC 1-4 (0-1)

Gólszerzőink: Ammar Ramadan (2), Hajdú Roland, Burzi Alex

Legidősebb utánpótláscsapatunk ott folytatta, ahol múlt héten befejezte a Puskás Akadémia ellen. A „mini-örökrangadó” 36. percében Hajdú góljával szereztek vezetést a fiúk, majd a szünet után kiegyenlített a vendég együttes. Aztán jött az utolsó tíz perc, és vele együtt három Fradi-gól: Ramadannak sikerült dupláznia – így már hat gólnál jár idén, ezzel második a góllövőlistán -, majd a 89. percben Burzi állította be a végeredményt: 4-1-re nyertünk idegenben.

U17

FTC–MTK 2-2 (0-1)

Gólszerzőink: Damir Radzic, Dragoner Áron

Eddig százszázalékos csapatunk szintén örökrangadót játszott péntek délután, és nem kezdődött jól a mieink szempontjából a találkozó. 12 perccel a kezdő sípszó után hátrányba kerültünk, majd a második félidőben tovább növelték a vendégek az előnyüket. A 73. percben jött Redzic szépítő gólja, végül a hosszabbításban, a 94. percben tudtuk döntetlenre menteni a mérkőzést. Az U17-esek így továbbra is veretlenek az idei kiírásban.

U16

FTC–MTK 0-1 (0-1)

A változatosság kedvéért az U16-osok is rangadót játszottak péntek délután. A negyedik forduló előtt még nem szenvedtek vereséget a fiúk, de sajnos ezúttal megtört a sorozat. A 19. percben szerezték meg a vezető találatot a kék-fehérek, amelyet egészen a végéig sikerült megtartaniuk.

U15

FTC–Puskás Akadémia 2-3 (0-1)

Gólszerzőink: Gágyor Domán (2)

A Puskás játékosai korán belőtték az első gólt, majd egygólos hátrányban mehettünk a félidőre is. Az 55. percben sikerült egyenlítenünk Gágyor révén, majd négy perccel később ismét a vendégeknél volt az előny, aztán még négy percre rá már 2-2-re módosult az eredmény újra Gágyornak köszönhetően. A hajrá a Puskás számára alakult jobban, hiszen a 77. percben megszerezte a harmadik gólt, ezzel együtt a három pontot.

U14

FTC–Puskás Akadémia 2-4 (0-3)

Gólszerzőink: Nimsz Ádám, Komáromi Bálint

Rosszul kezdődött a találkozó fiataljaink számára, hiszen tíz perccel az első félidő vége előtt már 0-3 állt az eredményjelzőn. Aztán a folytatásra sikerült felszívnunk magunkat, Nimsz és Komáromi góljaival tizennyolc perc alatt visszajöttünk a meccsbe, ám a végén ismét a Puskás volt eredményes, így 2-4-gyel zárult az összecsapás.

Négy győzelem a hétvégén

Összes pályára lépő utánpótlás labdarúgócsapatunk győzni tudott.

Négy győzelem, egy vereség

Az U17 és az U14 is kiütéses győzelmet aratott a hétvégén a labdarúgó utánpótlásban.

Jelentkezz, játssz a Fradiban!

Több korosztályba is várjuk a jelentkezőket a Ferencvárosi Torna Club labdarúgó utánpótlásába.