2020. december 17.
Újabb partnerkapcsolati megállapodást kötöttünk
A II. Kerület UFC is hivatalosan az FTC utánpótlás-partnercsapata lett.

Partnerkapcsolati megállapodást kötött egymással a II. Kerület UFC és a Ferencvárosi Torna Club, jelentették be a két együttes képviselői. A budapesti csapat nem az első, amellyel hasonló együttműködésre lép klubunk utánpótlása az elmúlt hónapokban. Ahogyan Kiss Baranyi Sándor, az FTC utánpótlás szakmai vezetője korábban elmondta, a cél az, hogy a Fradi utánpótlás-képzésében jelen lévő módszertani és pedagógiai munka hatással legyen a Ferencváros tradícióit és kultúráját befogadni és ápolni képes partnerek szakmai tevékenységére is. A partnerek kiemelkedő képességű játékosai számára pedig folyamatos a belépési lehetőség az FTC csapataihoz. Klubunk első körben a fővárosban és annak közvetlen vonzáskörzetében keresi a partnerkapcsolatokat.

A Ferencvárosi Torna Clubot Kiss Baranyi Sándor mellett Palásthy Norbert utánpótlás akadémia igazgató és Szűcs Mihály társadalmi kapcsolatokért felelős vezető képviselte az eseményen, míg a II. Kerület UFC részéről a klub elnöke, Szeltner Norbert vett részt a rendezvényen.

- Különösen örömteli számunkra ez a megállapodás, mert egy nagy tradíciókkal és komoly értékekkel rendelkező utánpótlásképző egyesülettel született meg. A megállapodás illeszkedik partnerkapcsolati stratégiánkba, amely hosszútávon, mindkét fél számára szakmai előnyöket biztosít – mondta Kiss Baranyi Sándor, az utánpótlás szakmai igazgatója.

Cikkajánló

Borbély Balázs edzői karakterében bízhatnak a fiatalok

Az FTC utánpótlásának szezonjáról és jövőjének kihívásáról kérdeztük Kiss-Baranyi Sándor szakmai igazgatót.

Kupagyőztes az FTC U16-os és U19-es futballcsapata

A Fradi fiatalabb együttese a Győrt, míg az idősebbek a Honvédot győzték le a budapesti döntőben.

Derbigyőzelemmel zárta az idényt U16-os csapatunk

Klubunk korosztályos csapatai minden színű éremből szereztek egyet-egyet a kiemelt bajnokságokban.

Drámai utolsó forduló vár U17-es csapatunkra

A hétvégén két kiemelt korosztályos csapatunk lépett pályára, az eredmény felemás lett.

Bajnok lett U14-es csapatunk!

A héten pályára lépő valamennyi utánpótlás csapatunk győzelmet ünnepelhetett.

Gólgazdag mérkőzéseken nyertek fiataljaink

Labdarúgó utánpótlás-csapataink hazai pályán és idegenben is remekeltek.

Rózsa Barnabás kapta idén a dr. Fenyvesi Máté-díjat

Klubunk U15-ös csapatának korosztályos válogatott kapusa 2017 óta a Ferencváros játékosa.

Czéh Barna gólt lőtt, és felnőtt történelmet írt

Utánpótlás korú labdarúgóink három fronton is győzelmet arattak a bajnokságban.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin