2019. november 25.
UP-csapataink remekeltek a Kisvárda ellen
A Honvéd ellen sajnos három találkozón sem sikerült győznünk, de a kisvárdaiakat kétszer is megvertük.

U19

FTC–Honvéd 0-1 (0-0)

Budapesti rangadóval folytatódott a legnagyobb korosztály programja, a Honvéd látogatott el az FTC-MVM Népligeti Sportközpontba. Sokáig nem esett gól az összecsapáson, aztán a mérkőzés hajrájában a kispestiek törték meg a csendet. 1-0-val végül ellenfelünk nyerte meg a rangadót.

U17

FTC–Honvéd 2-3 (1-2)

Gólszerzők: Vogyicska Balázs, Molnár Bálint

A 8. percben mi jutottunk előnyhöz, ekkor Vogyicska Balázs volt eredményes. A félidő végén nemcsak egyenlíteni, de fordítani is sikerült a vendégeknek, így 1-2 állt az eredményjelzőn 45 perc után. A 60. percben Molnár Bálint egyenlített a részünkről, azonban négy perccel később ismét a Honvéd került előnybe, sőt, ezt meg is tartotta a végéig, így 3-2-re nyert.

U16

FTC–Honvéd 1-2 (1-0)

Gólszerző: Lisztes Krisztián

Remekül rajtolt csapatunk, már a 11. percben sikerült megszerezni a vezetést Lisztes Krisztián révén. Az előnyt nemcsak a félidei sípszóig sikerült tartani, hanem egészen a 69. percig, viszont ekkor öt percen belül két gólt is szerzett a Kispest. Az utolsó negyedórában nem változott már az állás, úgyhogy 2-1-re nyert a vendég egyesület.

U15

FTC–Kisvárda 3-1 (1-1)

Gólszerzők: Manner Balázs (2), Gágyor Domán

Nem telt el egy perc sem a mérkőzésből, amikor már vezettünk is a Kisvárda elleni találkozón; Manner Balázs juttatta előnyhöz a mieinket. Még az első játékrészben egyenlített ellenfelünk, majd ezután jött a negyedórás pihenő. A második játékrészben Manner Balázs újra gólt szerzett, öt perccel a lefújás előtt pedig Gágyor Domán biztosította be a bajnoki győzelmünket. 3-1-re nyertünk végül a mérkőzésen.

U14

FTC–Kisvárda 1-0 (0-0)

Gólszerző: Nimsz Ádám

Szoros mérkőzést hozott a péntek délutáni, Kisvárda elleni meccsünk. Sokáig nem esett gól az összecsapáson, egészen a 74. percig kellett várni az első találatra. Ekkor Nimsz Ádám talált be a rivális kapujába, ezzel fontos bajnokit nyert meg U14-es csapatunk.

Négy győzelem a hétvégén

Összes pályára lépő utánpótlás labdarúgócsapatunk győzni tudott.

Négy győzelem, egy vereség

Az U17 és az U14 is kiütéses győzelmet aratott a hétvégén a labdarúgó utánpótlásban.

Jelentkezz, játssz a Fradiban!

Több korosztályba is várjuk a jelentkezőket a Ferencvárosi Torna Club labdarúgó utánpótlásába.