2021. március 1.
UP: legyőztük a Győrt, kiütöttük az MTK-t
Három mérkőzésen két győzelemmel és egy vereséggel zárták a Ferencváros utánpótláscsapatai a hétvégét.

U19
U19-es labdarúgócsapatunk remek őszi teljesítményének köszönhetően a tabella éléről várta a tavaszi rájátszást, ahol az első fordulóban rögtön az ETO FC Győr várt együttesünkre. A két rivális a vártnak megfelelően nagy csatát vívott az egész mérkőzés alatt. Az első félidőben sokáig úgy tűnt, hogy gól nélkül zárják a játékrészt, azonban a 43. percben Gera Zalán góljával a Ferencváros megszerezte a vezetést. A fordulás után is kitartott a zöld-fehérek lendülete, és a 49. percben Katona Bálint góljával kettőre növelték előnyüket. Újabb gól már nem született, így a Fradi 2-0-ra győzte le győri riválisát.

U16
Felnőtt csapatunkhoz hasonlóan U16-os együttesünk is az MTK otthonában lépett pályára. A mieink Lisztes Krisztián találatával már a mérkőzés 12. percében megszerezték a vezetést. Az első negyvenöt perc nem hozott újabb gólt, így 1-0-s Fradi-vezetésről jött a folytatást. A 66. percben Berényi Erik duplázta meg az FTC előnyét, amire gyorsan jött a hazai válasz. Fiataljainkat feltüzelte a váratlanul bekapott gól, és az utolsó negyed órában még háromszor voltak eredményesek: Tomasek Gergő, Berényi Erik és Almássy Levente talált be az MTK kapujába (1-5).

U15
Egy korosztállyal lejjebb a Paks vendégeként lépett pályára a Ferencváros korosztályos csapata. A hazaiak a harmadik percben megszerezték a vezetést, majd tíz perccel később ismét betaláltak. A 31. percben Bagi Ádám góljával ugyan visszajöttünk a meccsbe, de húsz perccel a vége előtt ismét betalált a Paks, eldöntve a találkozót és a három pont sorsát (3-1).

Négy győzelem a hétvégén

Összes pályára lépő utánpótlás labdarúgócsapatunk győzni tudott.

Négy győzelem, egy vereség

Az U17 és az U14 is kiütéses győzelmet aratott a hétvégén a labdarúgó utánpótlásban.

Jelentkezz, játssz a Fradiban!

Több korosztályba is várjuk a jelentkezőket a Ferencvárosi Torna Club labdarúgó utánpótlásába.