Az U18-as és az U15-ös magyar labdarúgó-válogatott két-két felkészülési mérkőzést játszott a héten.
Az idősebbek Telkiben, majd Csákváron fogadták Montenegrót. A keddi első meccsen a fradista Mergl Szabolccsal (a képen az álló sorban balról az első) a kapuban a magyarok 1-0-ra nyertek, majd csütörtökön a másik ferencvárosi játékossal, a kezdőként 91 percet játszó Kaján Norberttel a csapatban ismét győztek, ezúttal 2-1-re.
Az U15-ös nemzeti együttes Észak-Macedónia ellen lépett pályára Bicskén, majd Telkiben. Az első, szintén kedden megrendezett meccsen az FTC kapusa, Kátai-Urbán Marcell egy félidőt védett az 1-1-es döntetlenre végző magyar válogatottban. A csütörtöki második mérkőzésen a másik fradista, a középpályás Madarász Ádám végig a pályán volt, a két csapat 2-2-es döntetlennel zárt.
(Fotó: MLSZ)
A Fradi fiatalabb együttese a Győrt, míg az idősebbek a Honvédot győzték le a budapesti döntőben.
Klubunk korosztályos csapatai minden színű éremből szereztek egyet-egyet a kiemelt bajnokságokban.
A hétvégén két kiemelt korosztályos csapatunk lépett pályára, az eredmény felemás lett.
A héten pályára lépő valamennyi utánpótlás csapatunk győzelmet ünnepelhetett.
Labdarúgó utánpótlás-csapataink hazai pályán és idegenben is remekeltek.
Klubunk U15-ös csapatának korosztályos válogatott kapusa 2017 óta a Ferencváros játékosa.
Utánpótlás korú labdarúgóink három fronton is győzelmet arattak a bajnokságban.
A Fradi U9-es csapata a döntőben osztrák ellenfelét győzte le. - GALÉRIA, VIDEÓ!