2019. április 15.
Veretlen hétvége!
Hétvégén mindegyik utánpótlás labdarúgócsapatunk veretlen maradt, négy győzelem, egy döntetlen a mérleg!

U19
FTC – DVSC-DLA 2-1 (1-0)
Gólszerzők: Papp Marcell, Ammar Ramadan

A szerdai Győr elleni vereség után a Debrecen ellen javíthatott Házi László együttese. A fiúk meg is szerezték a vezetést a 17. percben Papp Marcell révén, így a szünetre egygólos előnnyel mehettünk. A második félidőben azonban rögtön gólt szerzett ellenfelünk, de csapatunknak volt válasza. Ammar Ramadan a 76. percben belőtte a győztes gólt, így a fiúk feljöttek az ötödik helyre a tabellán.

U17
DVTK-FTC 0-3 (0-3)
Gólszerzők: Katona Bálint Lajos, Burzi Lajos, Hajdú Roland Gábor

Székely Tibor csapatának égetően fontos volt a győzelem a DVTK ellen. A fiúk nagyon hajtottak, ugyanis már az első félidőben eldöntötték a találkozót. Katona már a 4. percben betalált, ezt követően Burzi szerezte a következő találatot, végül pedig Hajdú triplázta meg az előnyünket. A második félidőben nem esett több gól, így az együttes elhozta a három pontot Miskolcról.

U16
DVTK-FTC 2-4 (2-0)
Gólszerzők: Vogyicska Balázs (2), Szécsi Patrik Szilárd, Gera Zalán

Pókos Csaba együttesére ráijesztettek a miskolciak, ugyanis a 16. percben már 2-0-ra vezettek a hazaiak. A szünet után azonban nagyot fordultak a dolgok, a 61. percben Vogyicska duplájával már 2-2 volt az állás. A fiúk nem álltak le, Szécsi révén megszereztük a vezetést, majd a 87. percben Gera eldöntötte a találkozót. A csapat győzelmével feljött a negyedik helyre a tabellán.

U15
FTC-MOL Vidi FC 3-1 (1-1)
Gólszerzők: Kovács Patrik, Ulrich Dániel Roland, Ördög Balázs

A hétvégi rangadó előtt az NB I két éllovas utánpótláscsapata is összecsapott. Lisztes Krisztián együttese Kovács büntetőjével szerezte meg a vezetést, azonban a fehérváriak rögtön egyenlíteni tudtak, így a csapatok 1-1-es döntetlennel vonultak a szünetre. A második játékrészben sikerült felülkerekednünk ellenfelünkön. Öt perce tartott a második félidő, amikor Ulrich megszerezte a vezetést, majd három perccel a vége előtt Ördög beállította a 3-1-es végeredményt. Győzelmével az együttes megelőzte a Vidit és így már harmadik a tabellán.

U14
FTC-MOL Vidi FC 1-1 (0-0)
Gólszerző: Gágyor Domán Szilárd

U14-es csapatunk is a Vidivel játszott a hétvégén. Munkácsi Dávid csapata ez első félidőben nem talált be, a második játékrészben azonban Gágyor révén sikerült megszerezni a vezetést. Úgy nézett ki, előnyünket meg is őrizzük a végéig, azonban egy perccel a vége előtt egyenlíteni tudtak a fehérváriak. Együttesünk így továbbra is ötödik a tabellán.

Négy győzelem a hétvégén

Összes pályára lépő utánpótlás labdarúgócsapatunk győzni tudott.

Négy győzelem, egy vereség

Az U17 és az U14 is kiütéses győzelmet aratott a hétvégén a labdarúgó utánpótlásban.

Jelentkezz, játssz a Fradiban!

Több korosztályba is várjuk a jelentkezőket a Ferencvárosi Torna Club labdarúgó utánpótlásába.