A hétfői felmérések után keddtől napi két edzés szerepel a programban - VIDEÓ!
Kedden megkezdődött a munka férfi labdarúgóink számára az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.
Labdarúgó-válogatottunk idei harmadik meccsén is pályára lépő védőnk értékelte a finnek elleni sikert.
Az FTC-Telekom női labdarúgói megvédték címüket, és a Magyar Kupa megnyerésével dupláztak.
Félszáz tétmeccse volt belga védőnknek debütáló Fradi-szezonjában, első gólja pedig kupagyőzelmet ért.
Tarolt az FTC-Telekom női labdarúgócsapata a RangAdó-díjátadón! Mutatjuk, mit nyertek játékosaink - VIDEÓ!
2022 után újra a fővárosi zöld-fehéreket erősíti Borbély Balázs, aki új korszakot nyithat az FTC-nél.
Megvan a duplázás, a Magyar Kupa-győzelem után a bajnoki címet is begyűjtötték női labdarúgóink.