2019. december 5.
Két fradista bokszoló is döntős a Magyar Bajnokságon!
Három ferencvárosi ökölvívóból ketten is bejutottak az országos bajnokság pénteki fináléjába.

Mint arról korábban beszámoltunk, az FTC két ökölvívója közül Rostás Armandó búcsúzott, míg Tallósi Péter (a kis képen kékben) továbbjutott a Budapesten zajló Országos Bajnokság második napjának küzdelmei során.

A 81 kilósok között szereplő Tallósi csütörtökön, immáron a Körcsarnokban a legjobb négy között fölényes, 5:0-s győzelmet aratott Kovács Pál felett, így bejutott a pénteki fináléba. Hasonlóan döntős az 52 kilogrammosok között induló válogatott bokszolónk, Szaka István (a nagy képen pirosban) is, aki Csóka Nándor ellen nyert nagy csatában.

A nőknél a 69 kilós Simon Boglárka sajnos vereséget szenvedett az elődöntőben Oláh Esztertől, így nem jutott fináléba.

A pénteken, a Körcsarnokban 15 órakor rendezendő döntőkben Szaka ellenfele Bernáth Attila lesz, míg Tallósi Péter Lukácsy Bencével bokszol.

Arany- és ezüstérem az Énekes István Emlékversenyről

A rangos utánpótlás ökölvívó viadalon Kozák Kevin nyert, Alföldi Bálint másodikként zárt.

Bronzérem az Ökölvívó Magyar Bajnokságról

Bogdalik Bence a 92 kilogrammosok között állhatott fel a dobogó harmadik fokára.

Győzelmek a Budapest bajnokságon

Fiatal ökölvívóink mindhárom korosztályban remek eredményekkel zárták a rangos budapesti versenyt.

Két magyar bajnoki érem Nyíregyházáról

Ökölvívó szakosztályunk fiatal bokszolói egy arany- és egy bronzéremmel zárták a serdülő és ifi OB-t.

Eb-ezüstérmes lett az FTC tehetsége!

Ökölvívónk, Sas Dániel a maribori serdülő Európa-bajnokságon csak a döntőben kapott ki.

Bírni kell a pofont! Így edzenek ökölvívóink!

Ökölvívó szakosztályunk edzésén jártunk, ahol két tehetségünket is megismerhettük – VIDEÓ!

Két érem az Énekes István Emlékversenyen

Kozák Kevin és Kovács Bertalan is bekerült az áprilisban megrendezésre kerülő Európa-bajnokság keretébe.