2024. november 4.
Remek szereplés a Budapest Bajnokságon
Ökölvívó szakosztályunk versenyzői igazi éremesőt rendeztek a rangos versenyen.

Október utolsó hétvégéjén rendezték meg az ökölvívók Budapest Bajnokságát. Az FTC ökölvívó szakosztályának versenyzői remekül szerepeltek a rangos versenyen, bokszolóink a felnőtt mezőnyben összesen egy-egy arany-, ezüst-, és bronzérmet szereztek, míg serdülő korosztályban 2 arany-, 3 ezüst- és 3 bronzéremmel, a junioroknál 1 arany-, 1 ezüst- és 2 bronzéremmel, míg az ifiknél 1 arany- és 1 ezüstéremmel zártunk. A torna legjobb ökölvívójának a ferencvárosi Alföldi Bálintot választották meg.

Cikkajánló

Rangos elismerésben részesült első olimpiai bajnokunk

Kocsis Antal szerdától a Magyar Ökölvívó Hírességek Csarnokának tagja.

„Ez volt a magyar ökölvívás legnagyobb ünnepe!”

Klubunk legendái is ringbe léptek a Magyar Ökölvívók Szövetsége által szervezett jubileumi gálán – VIDEÓ!

Bronzérem az ökölvívó országos bajnokságon

A ferencvárosi Kozák Kevin 60 kilogrammban állhatott fel a dobogóra.

Bokszolónk sikere: laktanyából a magyar bajnoki címig

Vincze István Szolnokon katona, de már a Fradi színeiben szerezte meg élete első ob-aranyát - VIDEÓ!

Vincze István országos bajnok!

Ökölvívónk remekelt a 92 kilogrammosok mezőnyében.

Négy aranyérem a Nemzetközi Eger Kupáról

Három korosztályban négy ferencvárosi ökölvívó nyert aranyérmet Egerben.

Sikeres kőszegi ostrom, két Fradi-arannyal

Fiatal ökölvívóink remekül szerepeltek a kőszegi Ostrom Kupán.

Fradi-arany a rangos nemzetközi emlékversenyről

Az egri ökölvívó Bornemissza versenyen az FTC versenyzői egy arany- és négy bronzérmet nyertek.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin