Október utolsó hétvégéjén rendezték meg az ökölvívók Budapest Bajnokságát. Az FTC ökölvívó szakosztályának versenyzői remekül szerepeltek a rangos versenyen, bokszolóink a felnőtt mezőnyben összesen egy-egy arany-, ezüst-, és bronzérmet szereztek, míg serdülő korosztályban 2 arany-, 3 ezüst- és 3 bronzéremmel, a junioroknál 1 arany-, 1 ezüst- és 2 bronzéremmel, míg az ifiknél 1 arany- és 1 ezüstéremmel zártunk. A torna legjobb ökölvívójának a ferencvárosi Alföldi Bálintot választották meg.
Kocsis Antal szerdától a Magyar Ökölvívó Hírességek Csarnokának tagja.
Klubunk legendái is ringbe léptek a Magyar Ökölvívók Szövetsége által szervezett jubileumi gálán – VIDEÓ!
A ferencvárosi Kozák Kevin 60 kilogrammban állhatott fel a dobogóra.
Vincze István Szolnokon katona, de már a Fradi színeiben szerezte meg élete első ob-aranyát - VIDEÓ!
Ökölvívónk remekelt a 92 kilogrammosok mezőnyében.
Három korosztályban négy ferencvárosi ökölvívó nyert aranyérmet Egerben.
Fiatal ökölvívóink remekül szerepeltek a kőszegi Ostrom Kupán.
Az egri ökölvívó Bornemissza versenyen az FTC versenyzői egy arany- és négy bronzérmet nyertek.