Április 15. és 21. között Belgrádban rendezték meg az 57. Belgrade Winner nemzetközi ökölvívó versenyt. A rangos viadalon a magyar válogatott tagja volt a Ferencváros bokszolója, Szaka István, aki az 52 kilósok mezőnyében indult.
Magyar bajnokunk első mérkőzését megnyerte az északmacedón Dzan Demirov ellen, majd az elődöntőben 5:0.ra megverte a szerb Dusan Janjicot. A fináléban a súlycsoport másik magyarjával, Virbán Martinnal csatázott, azonban ellenfele ezúttal jobbnak bizonyult, így Szaka István ezüstérmes lett.
Kocsis Antal szerdától a Magyar Ökölvívó Hírességek Csarnokának tagja.
Klubunk legendái is ringbe léptek a Magyar Ökölvívók Szövetsége által szervezett jubileumi gálán – VIDEÓ!
A ferencvárosi Kozák Kevin 60 kilogrammban állhatott fel a dobogóra.
Vincze István Szolnokon katona, de már a Fradi színeiben szerezte meg élete első ob-aranyát - VIDEÓ!
Ökölvívónk remekelt a 92 kilogrammosok mezőnyében.
Ökölvívó szakosztályunk versenyzői igazi éremesőt rendeztek a rangos versenyen.
Három korosztályban négy ferencvárosi ökölvívó nyert aranyérmet Egerben.
Fiatal ökölvívóink remekül szerepeltek a kőszegi Ostrom Kupán.