2019. április 23.
Szaka István ezüstérmes Belgrádban!
Az FTC ökölvívója, Szaka István második lett az 52 kilósok között az 57. Belgrade Winner nemzetközi versenyen.

Április 15. és 21. között Belgrádban rendezték meg az 57. Belgrade Winner nemzetközi ökölvívó versenyt. A rangos viadalon a magyar válogatott tagja volt a Ferencváros bokszolója, Szaka István, aki az 52 kilósok mezőnyében indult.

Magyar bajnokunk első mérkőzését megnyerte az északmacedón Dzan Demirov ellen, majd az elődöntőben 5:0.ra megverte a szerb Dusan Janjicot. A fináléban a súlycsoport másik magyarjával, Virbán Martinnal csatázott, azonban ellenfele ezúttal jobbnak bizonyult, így Szaka István ezüstérmes lett.

Cikkajánló

Rangos elismerésben részesült első olimpiai bajnokunk

Kocsis Antal szerdától a Magyar Ökölvívó Hírességek Csarnokának tagja.

„Ez volt a magyar ökölvívás legnagyobb ünnepe!”

Klubunk legendái is ringbe léptek a Magyar Ökölvívók Szövetsége által szervezett jubileumi gálán – VIDEÓ!

Bronzérem az ökölvívó országos bajnokságon

A ferencvárosi Kozák Kevin 60 kilogrammban állhatott fel a dobogóra.

Bokszolónk sikere: laktanyából a magyar bajnoki címig

Vincze István Szolnokon katona, de már a Fradi színeiben szerezte meg élete első ob-aranyát - VIDEÓ!

Vincze István országos bajnok!

Ökölvívónk remekelt a 92 kilogrammosok mezőnyében.

Remek szereplés a Budapest Bajnokságon

Ökölvívó szakosztályunk versenyzői igazi éremesőt rendeztek a rangos versenyen.

Négy aranyérem a Nemzetközi Eger Kupáról

Három korosztályban négy ferencvárosi ökölvívó nyert aranyérmet Egerben.

Sikeres kőszegi ostrom, két Fradi-arannyal

Fiatal ökölvívóink remekül szerepeltek a kőszegi Ostrom Kupán.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin