2019. június 3.
Szaka István különdíjban részesült a Jurisics Kupán
Magyar bajnok ökölvívónk, Szaka István legyőzte a junior Európa-bajnokot és aranyérmes lett.

A hétvégén Kőszegen rendezték meg a X. Jurisics Kupát, amelyen elindult az FTC bokszolója, Szaka István (a képen középen). Magyar bajnokunk ezúttal nem 52 kilogrammban, hanem egy súlycsoporttal feljebb, az 56 kilósok között indult a versenyen, amelyen aranyérmes lett.

Szaka vasárnap már saját súlycsoportjában állt a szorítók közé a Négy Nemzet Tornán, ahol a tavaly ifjúsági Európa-bajnoki címet nyerő Bernáth Attilával bokszolt és nagy csatában nyert. A mérkőzés után ökölvívónk különdíjban is részesült, ugyanis ő kapta a torna „Legharcosabb bokszolójának” járó trófeát is.

Két fradista bokszoló is döntős a Magyar Bajnokságon!

Három ferencvárosi ökölvívóból ketten is bejutottak az országos bajnokság pénteki fináléjába.

OB: Rostás búcsúzott, Tallósi elődöntős

Rostás Armandó a második körben vereséget szenvedett és búcsúzott, Tallósi Péter magabiztosan jutott tovább.

OB: Rostás és Tallósi is győzelemmel kezdett

Az FTC mindkét érintett versenyzője győzött az ökölvívók felnőtt országos bajnokságának első napján.

Szaka István bronzérmes Spanyolországban

Ökölvívónk egy-egy győztes és vesztes mérkőzést vívott a rangos nemzetközi viadalon, így harmadik lett.

Szaka István ezüstérmes Belgrádban!

Az FTC ökölvívója, Szaka István második lett az 52 kilósok között az 57. Belgrade Winner nemzetközi versenyen.

Két bajnok és egy különdíj

Az FTC két ökölvívója, Rostás Armandó és Tallósi Péter is megnyerte súlycsoportját a Budapest Bajnokságon.