2020. március 16.
Szaka István nem szerzett kvótát
Az ír Brendan Irvine jobbnak bizonyult ökölvívónknál.

Klubunk sportolója, Szaka István az ír Brendan Irvine ellen bokszolt hétfőn a londoni európai olimpiai kvalifikációs versenyen, a tét pedig az volt, hogy sikerül-e kvalifikálnia magát a 2020-as, tokiói olimpiára.

Szaka próbált közel kerülni ellenfeléhez, ám Irvine egy idő után jól megtalálta és meg is tudta tartani azt a távolságot, ami neki kedvezett. Magassági fölényét kihasználta, így irányítani tudta a mérkőzést, amelyet meg is nyert.

Szaka Istvánnak így sajnos nem sikerült megszereznie a kvótát.

Az esti program után felfüggesztették a londoni európai olimpiai kvalifikációs versenyt.
(fotó: boxing.hu)

Arany- és ezüstérem az Énekes István Emlékversenyről

A rangos utánpótlás ökölvívó viadalon Kozák Kevin nyert, Alföldi Bálint másodikként zárt.

Bronzérem az Ökölvívó Magyar Bajnokságról

Bogdalik Bence a 92 kilogrammosok között állhatott fel a dobogó harmadik fokára.

Győzelmek a Budapest bajnokságon

Fiatal ökölvívóink mindhárom korosztályban remek eredményekkel zárták a rangos budapesti versenyt.

Két magyar bajnoki érem Nyíregyházáról

Ökölvívó szakosztályunk fiatal bokszolói egy arany- és egy bronzéremmel zárták a serdülő és ifi OB-t.

Eb-ezüstérmes lett az FTC tehetsége!

Ökölvívónk, Sas Dániel a maribori serdülő Európa-bajnokságon csak a döntőben kapott ki.

Bírni kell a pofont! Így edzenek ökölvívóink!

Ökölvívó szakosztályunk edzésén jártunk, ahol két tehetségünket is megismerhettük – VIDEÓ!

Két érem az Énekes István Emlékversenyen

Kozák Kevin és Kovács Bertalan is bekerült az áprilisban megrendezésre kerülő Európa-bajnokság keretébe.