2019. február 18.
Éremeső szezonkezdetként
Az FTC szinkronúszói 12 érmet nyertek a hétvégén megrendezett SYNUS Kupán.

Szinkronúszóink számára is megkezdődött a 2019-es versenyszezon. Szakosztályunk tehetségei a budapesti SYNUS Kupán indultak. A Delfin-kategóriában Danóczy Kinga és Enyedi Zselyke arany-, míg Szénási Viktória ezüstérmet nyert. A juniorok technikai kötelezőjének második egyéni versenyszámában Mellik Adél ezüsttel zárt, az előírt egyéniben Reizer Amina nyert, megelőzve a szintén ferencvárosi és egyaránt második helyezett Enyedi Rékát, Dér Szófiát és Góz Petrát. Az U15-ös korosztály kötelezőjében Kovács Klaudia és Csanád Zita szerzett értékes ezüstérmet,  Tóth Anna bronzérmes lett. A legfiatalabbaknál, U12-ben Danóczy Réka a harmadik helyen végzett.

Az FTC szakosztálya összesen 12 érmet, köztük három aranyat, hét ezüstöt és két bronzot szerzett.

Újabb két fényes érem

Fiatal szinkronúszóink a felnőtt mezőnyben, válogatott színekben is remekül helyt álltak.

Két aranyérem az utánpótlás OB-n

Szinkronúszóink remekül szerepeltek az elmúlt hétvégén a Duna Arénában tartott versenyen.

Szezonnyitó ezüstérem Székesfehérvárról

Szinkronúszó szakosztályunk fiatal tehetségei a tavaszi versenyszezon első megmérettetésén szerepeltek.

„Ordítottam egyet!” – egy válogatott meghívó története

Az FTC szinkronúszója, Fábián Lili musicalt énekel és megőrül a világ legnagyobb rágcsálójáért – VIDEÓ

Tökéletes évzárás! Fradi-aranyak egyéniben és párosban

Szinkronúszóink valóságos éremesővel zárták a Honvéd Kupát.

Novemberi éremeső Érden

Az FTC fiatal szinkronúszói remekül teljesítettek a rangos versenyen.

Csodás szereplés, három Magyar Kupa-arany

Szinkronúszó szakosztályunk fiatal tehetségei remekül versenyeztek a XXX. Magyar Kupán.

Elképesztő eredmények, látványos fejlődés

A legerősebb honi nemzetközi szinkronúszó versenyen is parádéztak a Fradi fiataljai.