2021. március 2.
Ezüstérmes az FTC csapata a Duna Arénában
A Fradi U12-es szinkronúszócsapata értékes éremmel zárt a szezon első nagy versenyén.

A Duna Arénában rendezték meg a szinkronúszók XXVII. Magyar Kupa és XXVIII. Országos Bajnokságát, amelyen az FTC szakosztálya három számban indult az utánpótlás mezőnyben.

A legjobb eredményt a Danóczy Kinga, Enyedi Réka, Enyedi Zselyke, Fábián Lili, Keresztes Kloé, Mussinger Lili, Szénási Viktória, Táborszki Réka U12-es gyerekcsapatunk (a képen) érte el, amely a kombinációs kűrben ezüstérmet szerzett.

Az U15-ös korcsoportban a Danóczy Réka, Fáczán Zsófia páros ötödik, míg a szólóban Csanád Zita hetedik, Kovács Klaudia pedig a nyolcadik helyen végzett.

A versenyről készült videókat ITT nézheti meg.

XXVII. Magyar Kupa és XXVIII. Országos Bajnokság, Duna Aréna
Gyerek (U12), kombinációs kűr: 2. FTC (Danóczy Kinga, Enyedi Réka, Enyedi Zselyke, Fábián Lili, Keresztes Kloé, Mussinger Lili, Szénási Viktória, Táborszki Réka)
Utánpótlás (U15)
Páros: 5. FTC (Danóczy Réka, Fáczán Zsófia)
Egyéni: 7. Csanád Zita, 8. Kovács Klaudia

Taroltak a fradisták: kilenc arany a Delfin Kupáról

Szinkronúszóink 15 éremmel zárták a monori Delfin Kupát. • Két fradista is abszolút győztes lett.

Bronzérmes a Fradi párosa a Magyar Bajnokságon

Szinkronúszó szakosztályunk ismét érmet nyert az érdi országos bajnokságon.

Feladni? A fradisták ÍGY küzdötték le a nehéz időszakot

Szinkronúszóink most azt is megmutatták, hogyan készül a sportág egyik különleges jellemzője - VIDEÓ!

Pompás visszatérés: három bronz közel egy év után

Az FTC szinkronúszói kiválóan szerepeltek az érdi Aquatic CEWE Kupán - VIDEÓK!

Jelentkezz és legyél a Fradi szinkronúszója!

Szinkronúszó szakosztályunk felvételt hirdet különböző korosztályos csoportjaiba! ÍME, a részletek!

Így lehetsz tagja MK-győztes szakosztályunknak!

Szinkronúszó szakosztályunk februárban felvételt hirdet versenyzői csapatába! ÍME, a részletek!

Nagyszerű évadzárás!

Szinkronúszóink egy aranyéremmel és egy negyedik hellyel tértek haza a Honvéd Kupáról

Magyar Kupát nyertek, két kézisünkkel leptük meg őket!

Egyik játékosunk ki is próbálta a szinkronúszást, míg junior Európa-bajnokunk a partról irányította – VIDEÓ!