2021. november 12.
Magyar Kupa: fegyelmezett versenyzés, jó eredmények
Az FTC szinkronúszói közül az U8-as korcsoportban versenyző Csontos Mimi érte el a legjobb eredményt.

Magyarország egyik legrangosabb szinkronúszó-versenyén, a 28. alkalommal megrendezett Magyar Kupán ugrottak vízbe az FTC sportolói a mögöttünk hagyott hétvégén. Szép, fegyelmezett versenyzés mellett többen is jó eredményeket értek el.

Az U8-asok kötelezőjében a borítóképünkön is látható Csontos Mimi (kis képünkön balról első) ezüstérmet nyert, mögötte nem sokkal lemaradva Horváth Eszter (balról a második) negyedikként végzett. Az U10-es kötelezőben Stefán Zsóka (jobbról az első) zárt ötödikként, míg az U15-ös kötelezőben Csanád Zita 102 induló között versenyezve vívta ki magának az ötödik helyezést. Ugyanő másnap utánpótlás egyéniben is megmérette magát, akkor negyedik lett.

Szinkronúszóink számára ezzel még nem ért véget az év, hamarosan következik ugyanis az Aquatic Kupa.

Fotók forrása: facebook.com/fradisynchro

Két aranyérem az utánpótlás OB-n

Szinkronúszóink remekül szerepeltek az elmúlt hétvégén a Duna Arénában tartott versenyen.

Szezonnyitó ezüstérem Székesfehérvárról

Szinkronúszó szakosztályunk fiatal tehetségei a tavaszi versenyszezon első megmérettetésén szerepeltek.

„Ordítottam egyet!” – egy válogatott meghívó története

Az FTC szinkronúszója, Fábián Lili musicalt énekel és megőrül a világ legnagyobb rágcsálójáért – VIDEÓ

Tökéletes évzárás! Fradi-aranyak egyéniben és párosban

Szinkronúszóink valóságos éremesővel zárták a Honvéd Kupát.

Novemberi éremeső Érden

Az FTC fiatal szinkronúszói remekül teljesítettek a rangos versenyen.

Csodás szereplés, három Magyar Kupa-arany

Szinkronúszó szakosztályunk fiatal tehetségei remekül versenyeztek a XXX. Magyar Kupán.

Elképesztő eredmények, látványos fejlődés

A legerősebb honi nemzetközi szinkronúszó versenyen is parádéztak a Fradi fiataljai.

Ismét éremszüretet tartottak szinkronúszóink

Az FTC szinkronúszó szakosztályának tehetségei a Monor Kupán is halmozták a szebbnél szebb eredményeket.