2019. május 29.
Hat arany, négy ezüst és egy bronz
Szinkronúszóink 11 érmet nyertek a monori XV. Delfin Kupán.

Az elmúlt évekhez hasonlóan ismét májusban rendezték meg Monoron a szinkronúszók Delfin Kupáját, amelyen az FTC szakosztálya népes csapattal indult. A Delfin kategóriában négy aranyérmesünk lett, az előírt egyéni 2-es versenyszámban a Góz Petra, Enyedi Réka, Nemes Szofi összeállítású csapatunk is az első helyen végzett, csak úgy, mint a FINA utánpótlás egyéniben szereplő Kovács Klaudia.

Tehetséges szinkronúszóink a hat aranyérem mellett még négy ezüstöt és egy bronzot szereztek a Delfin Kupán.

XV. DELFIN KUPA, MONOR
Delfin kategória
Aranyérmesek: Danóczy Kinga, Enyedi Zselyke, Szénási Viktória, Kiss Janka
Ezüstérmesek: Szegő Virág, Görcs Boglárka
Bronzérmes: Táborszki Réka
EE2 (előirt egyéni 2): 1. FTC (Góz Petra, Enyedi Réka, Nemes Szofi)
FINA utánpótlás egyéni: 1. Kovács Klaudia, 2. Csanád Zita
FINA utánpótlás, kombinációs kűr: 2. FTC (Nemes Zsaklin, Kovács Klaudia, Kolok Dóra, Tóth Anna, Dér Szófia, Danóczy Réka, Fáczán Zsófia, Csanád Zita, Reizer Amina)

Magyar Kupa-győzteseink Belgrádban is remekeltek

Az FTC szinkronúszói két értékes éremmel térhettek hazai a szerb fővárosban rendezett nemzetközi viadalról.

Egyéniben és csapatban is Magyar Kupát nyert az FTC

Szinkronúszóink hat kategóriában hat érmet szereztek a kaposvári viadalon.

Két érem és értékes helyezések Pozsonyból

Az FTC szinkronúszói kiválóan szerepeltek a Szlovákia fővárosában megrendezett rangos nemzetközi versenyen.

Pontszerző helyezések az Országos Bajnokságon!

Az FTC két szinkronúszója is pontszerző helyen végzett U15-ös egyéniben a hétvégi Országos Bajnokságon.

Ötödik hely az Orka Kupáról

Szinkronúszó szakosztályunk értékes helyezéssel zárta a székesfehérvári Orka Kupát.

Éremeső szezonkezdetként

Az FTC szinkronúszói 12 érmet nyertek a hétvégén megrendezett SYNUS Kupán.

Ismerd meg az FTC leglátványosabb szakosztályát!

Bemutatjuk szinkronúszó szakosztályunk edzőit, akik a legkisebbek fejlődéséért dolgoznak – VIDEÓ!

Ezüstérem a Honvéd Kupán

Az FTC szinkronúszói egy ezüstérmet szereztek a 2018-as év utolsó versenyén, a Honvéd Kupán.