2019. május 7.
Két érem és értékes helyezések Pozsonyból
Az FTC szinkronúszói kiválóan szerepeltek a Szlovákia fővárosában megrendezett rangos nemzetközi versenyen.

A hétvégén külföldön versenyeztek a Ferencváros fiatal szinkronúszó tehetségei. A mieink a Pozsonyban megrendezett Delfinik Iuventa CUP nemzetközi viadalon indultak. Az U10-es korosztályban remekeltek a lányok, ugyanis az egyéni kötelezőben Fábián Lili ezüstérmes lett, míg az Enyedi Zselyke, Szénási Viktória, Danóczy Kinga, Szegő Virág, Táborszky Réka, Fábián Lili összeállítású Fradi a harmadik helyen végzett.

Az U15-ös korosztályban a szólóversenyben Csanád Zita és Kovács Klaudia ért el értékes helyezést, kombinációs csapatunk pedig az ötödik helyen zárt.

Delfinik Iuventa CUP, Pozsony
U10, kötelező, egyéni: 2. Fábián Lili
U10, kötelező, csapat:  3. FTC (Fábián Lili, Enyedi Zselyke, Szénási Viktória, Danóczy Kinga, Szegő Virág, Táborszky Réka)
U15, szóló: 11. Csanád Zita, 12. Kovács Klaudia
U15, kombinációs csapat: 5. FTC (Kovács Klaudia, Csanád Zita, Danóczy Réka, Fáczán Zsófia, Kolok Dóra, Dér Szófia, Nemes Zsaklin, Tóth Anna, Reizer Amina)

Jelentkezz és legyél a Fradi szinkronúszója!

Szinkronúszó szakosztályunk felvételt hirdet különböző korosztályos csoportjaiba! ÍME, a részletek!

Így lehetsz tagja MK-győztes szakosztályunknak!

Szinkronúszó szakosztályunk februárban felvételt hirdet versenyzői csapatába! ÍME, a részletek!

Nagyszerű évadzárás!

Szinkronúszóink egy aranyéremmel és egy negyedik hellyel tértek haza a Honvéd Kupáról

Magyar Kupát nyertek, két kézisünkkel leptük meg őket!

Egyik játékosunk ki is próbálta a szinkronúszást, míg junior Európa-bajnokunk a partról irányította – VIDEÓ!

Magyar Kupa-győzteseink Belgrádban is remekeltek

Az FTC szinkronúszói két értékes éremmel térhettek hazai a szerb fővárosban rendezett nemzetközi viadalról.

Egyéniben és csapatban is Magyar Kupát nyert az FTC

Szinkronúszóink hat kategóriában hat érmet szereztek a kaposvári viadalon.

Hat arany, négy ezüst és egy bronz

Szinkronúszóink 11 érmet nyertek a monori XV. Delfin Kupán.

Pontszerző helyezések az Országos Bajnokságon!

Az FTC két szinkronúszója is pontszerző helyen végzett U15-ös egyéniben a hétvégi Országos Bajnokságon.