2019. május 7.
Két érem és értékes helyezések Pozsonyból
Az FTC szinkronúszói kiválóan szerepeltek a Szlovákia fővárosában megrendezett rangos nemzetközi versenyen.

A hétvégén külföldön versenyeztek a Ferencváros fiatal szinkronúszó tehetségei. A mieink a Pozsonyban megrendezett Delfinik Iuventa CUP nemzetközi viadalon indultak. Az U10-es korosztályban remekeltek a lányok, ugyanis az egyéni kötelezőben Fábián Lili ezüstérmes lett, míg az Enyedi Zselyke, Szénási Viktória, Danóczy Kinga, Szegő Virág, Táborszky Réka, Fábián Lili összeállítású Fradi a harmadik helyen végzett.

Az U15-ös korosztályban a szólóversenyben Csanád Zita és Kovács Klaudia ért el értékes helyezést, kombinációs csapatunk pedig az ötödik helyen zárt.

Delfinik Iuventa CUP, Pozsony
U10, kötelező, egyéni: 2. Fábián Lili
U10, kötelező, csapat:  3. FTC (Fábián Lili, Enyedi Zselyke, Szénási Viktória, Danóczy Kinga, Szegő Virág, Táborszky Réka)
U15, szóló: 11. Csanád Zita, 12. Kovács Klaudia
U15, kombinációs csapat: 5. FTC (Kovács Klaudia, Csanád Zita, Danóczy Réka, Fáczán Zsófia, Kolok Dóra, Dér Szófia, Nemes Zsaklin, Tóth Anna, Reizer Amina)

Pontszerző helyezések az Országos Bajnokságon!

Az FTC két szinkronúszója is pontszerző helyen végzett U15-ös egyéniben a hétvégi Országos Bajnokságon.

Ötödik hely az Orka Kupáról

Szinkronúszó szakosztályunk értékes helyezéssel zárta a székesfehérvári Orka Kupát.

Éremeső szezonkezdetként

Az FTC szinkronúszói 12 érmet nyertek a hétvégén megrendezett SYNUS Kupán.

Ismerd meg az FTC leglátványosabb szakosztályát!

Bemutatjuk szinkronúszó szakosztályunk edzőit, akik a legkisebbek fejlődéséért dolgoznak – VIDEÓ!

Ezüstérem a Honvéd Kupán

Az FTC szinkronúszói egy ezüstérmet szereztek a 2018-as év utolsó versenyén, a Honvéd Kupán.

Magyar Kupa-győztesek!

Az FTC szinkronúszó szakosztálya két aranyérmet nyert a XXV. Magyar Kupán – GALÉRIA!

„Csak a Fradinál van olyan erő, hogy ilyen stáb...

Különleges edzőpáros érkezett szinkronúszóinkhoz a hét elején. A sportág legismertebb alakja, Kiss Szofi...

A nyugalom szigetén

Szinkronúszó szakosztályunk végre minden igényt kielégítő helyszínen készülhet – VIDEÓ!