archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. november 13.
Magyar Kupa-győztesek!
Az FTC szinkronúszó szakosztálya két aranyérmet nyert a XXV. Magyar Kupán – GALÉRIA!

A hétvégén a Duna Arénában rendezték meg a XXV. Szinkronúszó Magyar Kupát, amelyen a Ferencváros szakosztálya az utánpótlás korosztály négy versenyszámában indult. A legjobb eredményt Csanád Zita érte el, aki az U12-esek II. kategóriájában aranyérmet nyert a kötelező versenyben, majd Horváth Kingával párban szintén a dobogó legfelső fokára állhatott fel.

Rajtuk kívül az U10 kötelezőben Danóczy Kinga a 13., míg az U15 egyéniben Kovács Klaudia a 14. lett.

XXV. Magyar Kupa, Duna Aréna
U10, kötelező:
13. Danóczy Kinga
U12, II. kategória, kötelező: 1. Csanád Zita
U12, páros, II. kategória: 1. FTC (Csanád Zita, Horváth Kinga)
U15, egyéni: 14. Kovács Klaudia

Két érem és értékes helyezések Pozsonyból

Az FTC szinkronúszói kiválóan szerepeltek a Szlovákia fővárosában megrendezett rangos nemzetközi versenyen.

Pontszerző helyezések az Országos Bajnokságon!

Az FTC két szinkronúszója is pontszerző helyen végzett U15-ös egyéniben a hétvégi Országos Bajnokságon.

Ötödik hely az Orka Kupáról

Szinkronúszó szakosztályunk értékes helyezéssel zárta a székesfehérvári Orka Kupát.

Éremeső szezonkezdetként

Az FTC szinkronúszói 12 érmet nyertek a hétvégén megrendezett SYNUS Kupán.

Ismerd meg az FTC leglátványosabb szakosztályát!

Bemutatjuk szinkronúszó szakosztályunk edzőit, akik a legkisebbek fejlődéséért dolgoznak – VIDEÓ!

Ezüstérem a Honvéd Kupán

Az FTC szinkronúszói egy ezüstérmet szereztek a 2018-as év utolsó versenyén, a Honvéd Kupán.

„Csak a Fradinál van olyan erő, hogy ilyen stáb...

Különleges edzőpáros érkezett szinkronúszóinkhoz a hét elején. A sportág legismertebb alakja, Kiss Szofi...

A nyugalom szigetén

Szinkronúszó szakosztályunk végre minden igényt kielégítő helyszínen készülhet – VIDEÓ!