2019. december 19.
Nagyszerű évadzárás!
Szinkronúszóink egy aranyéremmel és egy negyedik hellyel tértek haza a Honvéd Kupáról

December 15-én Budapesten rendezték meg a szinkronúszók hagyományos évadzáró Honvéd Kupáját. Az FTC szinkronúszói remek eredményekkel zárták a versenyt!

U15 FINA egyéniben Kovács Klaudia megnyerte a versenyt, és aranyérmet vehetett át a dobogó tetején, míg csapattársa, Csanád Zita egy hajszállal lecsúszva a dobogóról a negyedik helyen zárta az év utolsó viadalát.

Három arany, két ezüst és egy bronz az Aquatic Kupáról

Az FTC fiatal szinkronúszói az év utolsó előtti versenyén is remekül teljesítettek.

Magyar Kupa: fegyelmezett versenyzés, jó eredmények

Az FTC szinkronúszói közül az U8-as korcsoportban versenyző Csontos Mimi érte el a legjobb eredményt.

Pontszerző helyezés a rangos nemzetközi versenyen

Az FTC fiatal szinkronúszói remekül helytálltak a rangos nemzetközi versenyen, a Hungarian Openen.

Taroltak a fradisták: kilenc arany a Delfin Kupáról

Szinkronúszóink 15 éremmel zárták a monori Delfin Kupát. • Két fradista is abszolút győztes lett.

Bronzérmes a Fradi párosa a Magyar Bajnokságon

Szinkronúszó szakosztályunk ismét érmet nyert az érdi országos bajnokságon.

Ezüstérmes az FTC csapata a Duna Arénában

A Fradi U12-es szinkronúszócsapata értékes éremmel zárt a szezon első nagy versenyén.