2021. július 9.
Pontszerző helyezés a rangos nemzetközi versenyen
Az FTC fiatal szinkronúszói remekül helytálltak a rangos nemzetközi versenyen, a Hungarian Openen.

Július első hétvégéjén impozáns környezetben, a budapesti Duna Arénában rendezték meg Magyarország egyik legnagyobb és legnívósabb nemzetközi szinkronúszó versenyét, a X. Hungarian Opent.

Az FTC fiatal szinkronúszói péntektől vasárnapig számos versenyszámban mérték össze tudásukat az ellenfelekkel.

Pénteken Csanád Zitának szurkolhattunk, aki az U16 kötelező versenyszámában 138 indulóból a 43. helyen tudott végezni, ami különösen annak tükrében nagyon nagy szó, hogy a mezőnyben számos külföldi és magyar csapat indult válogatott versenyzőkkel.

Szombaton U16 egyéniben Csanád Zita még szebb eredményt ért el, a pontszerzést jelentő 5. helyen végzett. Ugyanebben a mezőnyben Kovács Klaudia a szintén figyelemreméltó hetedik helyezést szerezte meg.

Vasárnap elsőként az U16-os párosunknak, vagyis Fáczán Zsófiának és Danóczy Rékának szurkolhattunk, akik nyolcadikként zártak. Őket követte délután az U13-as gyerekcsapat, akik a kombinációs kűr hetedik helyét szerezték meg.

Egyéniben és párosban is taroltak az FTC tehetségei

Két ferencvárosi szinkronúszó is kiválóan teljesített élete első versenyén - KÉPEK!

Pozsony után Budapesten is remek eredmények

Szinkronúszóink ezúttal a XXIX. Magyar Kupán versenyeztek.

Három érem Pozsonyból

Szinkronúszó szakosztályunk versenyzői remek eredményekkel tértek haza a pozsonyi nemzetközi versenyről.

12 érmet nyertünk a Delfin Kupán

Tehetséges szinkronúszóink a hagyományokhoz hasonlóan ismét kiválóan szerepeltek a monori versenyen.

Szép eredmények a szinkronúszó ob-n

Csanád Zita a pontszerző ötödik helyen zárt, ezzel teljesítette elsődleges célját az Országos Bajnokságon.