archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. május 29.
Szép hétvége Monoron
Szinkronúszóink remek eredményekkel tértek haza a hétvégi Delfin Kupáról Monorról.

A hétvégén rendezték Monoron a szinkronúszó Delfin Kupát. Az FTC szinkronúszó szakosztálya népes csapattal képviseltette magát a versenyen.

Remekül sikerült a háromnapos verseny a mieink számára, a fradista lányok szép éremgyűjteménnyel térhettek haza.

Pénteken a FINA gyerek kötelező számokban 1 arany- és 3 bronzéremmel, a FINA utánpótlás kötelező számokban 4 bronzéremmel végeztünk. Szombaton a kezdő kötelező számokban hozzátettünk még 2 arany- és 1 ezüstérmet, míg a kezdő gyakorlatsorokat szintén 2 arannyal fejeztük be. A mini párosoknál Góz Petra és Reizer Amina is a dobogó legmagasabb fokára állhatott fel, míg a FINA gyerek páros kűrök végén Csanád Zita és Horváth Kinga ezüstérmet vehettek át. Vasárnap két bronzéremmel fejezte be a versenyt az FTC csapata: mini szólóban Kutasi Janka, míg FINA utánpótlás egyéni kűrben Kovács Klaudia lett harmadik.

Két érem és értékes helyezések Pozsonyból

Az FTC szinkronúszói kiválóan szerepeltek a Szlovákia fővárosában megrendezett rangos nemzetközi versenyen.

Pontszerző helyezések az Országos Bajnokságon!

Az FTC két szinkronúszója is pontszerző helyen végzett U15-ös egyéniben a hétvégi Országos Bajnokságon.

Ötödik hely az Orka Kupáról

Szinkronúszó szakosztályunk értékes helyezéssel zárta a székesfehérvári Orka Kupát.

Éremeső szezonkezdetként

Az FTC szinkronúszói 12 érmet nyertek a hétvégén megrendezett SYNUS Kupán.

Ismerd meg az FTC leglátványosabb szakosztályát!

Bemutatjuk szinkronúszó szakosztályunk edzőit, akik a legkisebbek fejlődéséért dolgoznak – VIDEÓ!

Ezüstérem a Honvéd Kupán

Az FTC szinkronúszói egy ezüstérmet szereztek a 2018-as év utolsó versenyén, a Honvéd Kupán.

Magyar Kupa-győztesek!

Az FTC szinkronúszó szakosztálya két aranyérmet nyert a XXV. Magyar Kupán – GALÉRIA!

„Csak a Fradinál van olyan erő, hogy ilyen stáb...

Különleges edzőpáros érkezett szinkronúszóinkhoz a hét elején. A sportág legismertebb alakja, Kiss Szofi...