Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2017. május 23.
Öt arany
A Ferencváros fiatal szinkronúszói taroltak a monori XIII. Delfin Kupán.

Szakosztályunk tizenegy érmet, köztük öt aranyat, négy ezüstöt és két bronzot szerzett a Monoron megrendezett versenyen. Az öt elsőséget az egyéni versenyek során szereztük, míg a csapatok egy második és egy harmadik hellyel bővítették a kiváló eredménysort.

ZENÉS PROGRAM, MINICSAPATOK
2. Ferencváros (Reizer Amina, Barbara Kimberli, Kutasi Janka, Góz Petra)
SZÓLISTÁK
1. Párti Luca
FINA GYEREK KOMBINÁCIÓS KŰR
3. FTC (Danóczi Réka, Fáczán Zsófia, Tóth Panni, Bálint Szonja, Barki Laura, Horváth Kinga, Tarcsay Emma, Kolok Dóra, Kovács Klaudia)

Két érem és értékes helyezések Pozsonyból

Az FTC szinkronúszói kiválóan szerepeltek a Szlovákia fővárosában megrendezett rangos nemzetközi versenyen.

Pontszerző helyezések az Országos Bajnokságon!

Az FTC két szinkronúszója is pontszerző helyen végzett U15-ös egyéniben a hétvégi Országos Bajnokságon.

Ötödik hely az Orka Kupáról

Szinkronúszó szakosztályunk értékes helyezéssel zárta a székesfehérvári Orka Kupát.

Éremeső szezonkezdetként

Az FTC szinkronúszói 12 érmet nyertek a hétvégén megrendezett SYNUS Kupán.

Ismerd meg az FTC leglátványosabb szakosztályát!

Bemutatjuk szinkronúszó szakosztályunk edzőit, akik a legkisebbek fejlődéséért dolgoznak – VIDEÓ!

Ezüstérem a Honvéd Kupán

Az FTC szinkronúszói egy ezüstérmet szereztek a 2018-as év utolsó versenyén, a Honvéd Kupán.

Magyar Kupa-győztesek!

Az FTC szinkronúszó szakosztálya két aranyérmet nyert a XXV. Magyar Kupán – GALÉRIA!

„Csak a Fradinál van olyan erő, hogy ilyen stáb...

Különleges edzőpáros érkezett szinkronúszóinkhoz a hét elején. A sportág legismertebb alakja, Kiss Szofi...