2019. március 31.
Győztesek Kupája - gyógyult gyerekek a Népligetben
Vasárnap gyógyult gyerekek érkeztek sporttelepünkre a Győztesek Kupájára.

A Győztesek Egyesülete szervezésében vasárnap megrendezték a Győztesek Kupáját. Az eseményre daganatos betegségből felépült gyerekek érkeztek az FTC-MVM Sportközpontba, csakúgy, mint tavaly nyáron a Győztesek Napja során.

A Győztesek Kupájának célja a daganatos betegségből gyógyult gyerekek és az egészséges gyerekek közötti távolságtartást csökkentése volt a sport közösségformáló jellegén keresztül.

A kiváló hangulatú eseményen a Ferencvárosi Torna Club részéről részt vett Sas Sándor paraerőemelőnk, míg a torna végén labdarúgónk, Stefan Spirovski adta át a díjakat.

Az eseményről készült további fotókat IDE kattintva tekintheti meg!

Hogy kezdte Dibusz Dénes? Ki Botka Endre példaképe?

Futballistáink gyermekek kérdéseire válaszoltak – videó!

Pontösszekötő játék a Fradival!

Ezúttal a kis Sasokat hívjuk játékra, ráadásul nyerhettek is vele!

Első baba? Pályáról a wc-re? Sigér mindenre válaszolt!

Utánpótlás focistáink komoly kérdésekkel bombázták középpályásunkat, aki őszintén válaszolt – VIDEÓ!

Felkészülni, vigyázz, rajz!

Labdarúgócsapatunk Paks elleni meccse előtt különleges rajzpályázatot hirdetünk a gyerekek számára.

Toborzó a Fradiban!

A 2005/2006-os korosztály fiataljait várja a Ferencvárosi Torna Club labdarúgó utánpótlása április 23-án.