2024. május 17.
A népszerű édesség sem fogott ki bajnokcsapatunkon
Női ifjúsági tekecsapatának tagjai az egyik kedvelt sütemény készítése közben meséltek a szezonról – VIDEÓ

Három év után ismét bajnokcsapatot ünnepelhetett az FTC teke szakosztálya. Női ifjúsági csapatunk ugyanis a Szuperliga utolsó fordulójában 3:1-re legyőzte az Ipartechnika Győrt, így elhódította a magyar bajnoki trófeát. A Hogy mit jelentett nekik ez az első hely, melyek voltak a szezon fordulópontjai, és egyáltalán hogyan élték meg ezt a fantasztikus bajnokságot, arról beszélgettünk velük, de egy kis feladatot is adtunk a lányoknak.

Cikkajánló

Letarolta a mezőnyt: tippek egy világbajnoktól!

Várvölgyi Milán tekésünk riporterünket vezette be sportága világába - VIDEÓ!

Várvölgyi Milán: történelmi vb-győzelem

Világbajnoki címmel és érmekkel tért haza Ausztriából fiatal tekézőnk.

Bajnok a Ferencváros, irány a Szuperliga!

Férfi tekecsapatunk megnyerte az NB I Keleti csoportját, így jövőre újra az elitbajnokságban indulhat.

„Életem legszebb időszakát töltöttem a Fradi családban”

Március 20-án lett 60 éves teke szakosztályunk 11-szeres magyar bajnok játékosa, Fehér Andrea.

Tarolt a Fradi játékosa, magyar bajnok lett

Utápótlás tekézőink összesen hat érmet, köztük négy aranyat és két ezüstöt nyertek az ob-n.

Kelet-Magyarország bajnoka lett a Fradi játékosa

Összesen 21 serdülő és ifjúsági tekézőnk jutott be az országos döntőkbe.

Korai búcsú az NBC Kupában

Női tekecsapatunk a 13. helyen zárt a selejtezők után a rangos nemzetközi mezőnyben.

Korábbi tekézőnk bekerült a Hírességek Csarnokába

Kovácsné Grampsch Ágota öt világbajnokságot, kilenc magyar bajnokságot, BL-t és EK-t nyert az FTC-vel.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin