Három év után ismét bajnokcsapatot ünnepelhetett az FTC teke szakosztálya. Női ifjúsági csapatunk ugyanis a Szuperliga utolsó fordulójában 3:1-re legyőzte az Ipartechnika Győrt, így elhódította a magyar bajnoki trófeát. A Hogy mit jelentett nekik ez az első hely, melyek voltak a szezon fordulópontjai, és egyáltalán hogyan élték meg ezt a fantasztikus bajnokságot, arról beszélgettünk velük, de egy kis feladatot is adtunk a lányoknak.
Várvölgyi Milán tekésünk riporterünket vezette be sportága világába - VIDEÓ!
Világbajnoki címmel és érmekkel tért haza Ausztriából fiatal tekézőnk.
Férfi tekecsapatunk megnyerte az NB I Keleti csoportját, így jövőre újra az elitbajnokságban indulhat.
Március 20-án lett 60 éves teke szakosztályunk 11-szeres magyar bajnok játékosa, Fehér Andrea.
Utápótlás tekézőink összesen hat érmet, köztük négy aranyat és két ezüstöt nyertek az ob-n.
Összesen 21 serdülő és ifjúsági tekézőnk jutott be az országos döntőkbe.
Női tekecsapatunk a 13. helyen zárt a selejtezők után a rangos nemzetközi mezőnyben.
Kovácsné Grampsch Ágota öt világbajnokságot, kilenc magyar bajnokságot, BL-t és EK-t nyert az FTC-vel.