A breznóbányai kontinensviadalon Fábián Adelin és Várvölgyi Milán gyönyörű meneteléssel verte először a francia, majd sorrendben a horvát, a német, a döntőben pedig a rivális lengyel párost.
Teljesítményükkel fiatal tekéseink kiérdemelték az Elnöki Elismerő Oklevelet, amelyet klubunk ügyvezető alelnöke, Nyíri Zoltán adott át nekik.
Várvölgyi Milán tekésünk riporterünket vezette be sportága világába - VIDEÓ!
Világbajnoki címmel és érmekkel tért haza Ausztriából fiatal tekézőnk.
Férfi tekecsapatunk megnyerte az NB I Keleti csoportját, így jövőre újra az elitbajnokságban indulhat.
Március 20-án lett 60 éves teke szakosztályunk 11-szeres magyar bajnok játékosa, Fehér Andrea.
Utápótlás tekézőink összesen hat érmet, köztük négy aranyat és két ezüstöt nyertek az ob-n.
Összesen 21 serdülő és ifjúsági tekézőnk jutott be az országos döntőkbe.
Női tekecsapatunk a 13. helyen zárt a selejtezők után a rangos nemzetközi mezőnyben.
Kovácsné Grampsch Ágota öt világbajnokságot, kilenc magyar bajnokságot, BL-t és EK-t nyert az FTC-vel.