2021. október 29.
Három fradistával ötödik hely a világbajnokságon
A magyar női tekeválogatott 6-2-es vereséget szenvedett Szerbiától a lengyelországi vb negyeddöntőjében.

Nehéz ellenfél várt a három ferencvárosi játékossal, Hári Boglárkával, Tóth Andreával és Nagy Beatrixszel felálló magyar női tekeválogatott a lengyelországban zajló Csapatvilágbajnokság negyeddöntőjében.

A mieink Szerbia ellen játszottak. Bár szorosan alakult a mérkőzés, hiszen az első két pár után 2-2 volt az eredmény, a szerbek a folytatásban rákapcsoltak és a több csapatfának (3632-3585) is köszönhetően 6-2-re nyertek és továbbjutottak.

A magyarok számára ezzel befejeződött a világbajnokság, amelyen végül az ötödik helyen zártak.

Magyar Kupa-győztes a Ferencváros!

Férfi tekecsapatunk így ismét indulhat a nemzetközi kupaporondon.

„Néhány hete még nem gondoltam, hogy ez sikerülhet”

Világbajnoki ezüstérmes tekézőnk, Hári Boglárka mindent kiadott magából Észtországban – INTERJÚ!

Hári Boglárka világbajnoki ezüstérmes!

Klubunk fiatal tekézője nagyszerű teljesítménnyel másodikként zárt Észtországban.

Öt tekésünk készülhet az észtországi vb-re

A május 15-én kezdődő teke világbajnokságon több fradistáért is szoríthatunk.

Két győzelem a szentgotthárdi szezonzárón

Ifjúsági tekecsapatunk sikerének köszönhetően harmadikként végzett a bajnokságban.

Bajnoki ezüstérmes a Ferencváros

Mindkét női tekecsapatunk a dobogón végzett a Szuperliga 2021/22-es szezonjában.

Három győzelemmel folytatódott a Szuperliga

Az FTC tekecsapatai közül három is nyert a bajnokság legutóbbi fordulóiban.

Tíz fradista jutott be az országos bajnokság döntőjébe

A nőknél és a férfiaknál is egyaránt ferencvárosi tekéző nyerte a Kelet-Magyarország Egyéni Bajnokságot.