2019. november 29.
Karácsonyi adománygyűjtés a Groupama Arénában!
Tartós élelmiszert, ruhát, könyvet, játékokat gyűjtünk szurkolóink segítségével december 2. és 8. között.

Karácsony közeledtével ismét összefogásra buzdít a Fradi Család! December 2. és 8. között – a tavalyi évhez hasonlóan - a Ferencvárosi Torna Club és a Lagardère Sports Hungary Kft. karácsonyi adománygyűjtést szervez a MikulásGyár számára. A közös jótékonysági megmozdulás során rászoruló családokat segíthetnek.

Elsősorban tartós élelmiszert, tisztító- és tisztálkodási szereket, jó minőségű ruhát, könyvet és játékot várunk adományként. Fontos, hogy a rászorultaknak tartós élelmiszerre van a legnagyobb szükségük. Így, amennyiben lehetőségük van, hozzanak minél több konzervet, tésztát, lisztet, cukrot, rizst, olajat stb. A tartós élelmiszerek mellett természetesen a ruhákat, játékokat, könyveket is várjuk, ám arra kérjük segíteni vágyó szurkolóinkat, hogy olyan ajándékokat hozzanak, amelyeket maguk és gyermekük is szívesen fogadnának. 

Az ajándékokat december 2. és 8. között gyűjtjük a Groupama Arénában. December 2-tól 6-ig (hétfő-péntek) 9:00 és 18:00 között várjuk a felajánlásokat a stadion főbejáratánál, az épületen belül kialakított hivatalos gyűjtőpontnál.

December 7-én, szombaton 10:00 és 16:00 között adhatóak le az ajándékok, míg december 8-án, vasárnap, az FTC-Puskás Akadémia NB I-es mérkőzés napján a főbejárati gyűjtőpont mellett, a hazai kapucsoportoknál kihelyezett gyűjtőpontoknál is leadhatók lesznek a felajánlások.

A hozott ajándékokat, adományokat nem szükséges becsomagolni, akár kézben, akár dobozban is letehetőek a stadionon kívül kihelyezett gyűjtőpontokon.

Az összegyűjtött adományokat a vasárnapi mérkőzést követő héten játékosaink személyesen viszik el a MikulásGyárba, melyeket később a Magyar Vöröskereszthez juttat el a Magyar Posta.

Amennyiben a jövő hét folyamán nem tudnak ellátogatni a Groupama Arénához, de szeretnének segíteni, úgy azt december 21-ig minden nap megtehetik. Személyesen a Millenáris Parkban (9:00 és 21:00 között) és a Lurdy Házban (10:00 és 19 között), valamint a József Attila Színházban (hétköznaponként 10:00 és 18:00 között) adhatók le adományok. Az ajándékok postai úton is eljuttathatók a MikulásGyárba, ám kérjük a feladandó adományokat minden esetben zárt dobozokba tegyék és a dobozokra írják rá nagybetűkkel: MIKULÁSGYÁR.

Fogjon újra össze a Fradi Család, varázsoljuk ismételten szebbé rászoruló társaink karácsonyát!

Cikkajánló

„Hallottam már kirekesztő rigmust, de a Fradinál sosem”

Így készült a 2019-es, kirekesztés ellenes kampányunk!

Beteg gyermekekért fog össze a Fradi Család

December 8-án jótékonysági tornát rendeznek az Elek Gyula Arénában beteg gyerekek megsegítésére.

Szerezd be a Fradi karácsonyi pulcsiját és segíts!

Idén minden eladott karácsonyi pulóverrel 1000 forintot adományozunk a Bethesda Gyermekkórháznak.

Nálunk csak egy szín számít, a zöld!

Az FTC 2012 óta küzd a kirekesztés ellen, idén pedig újabb kampányfilmet forgattunk – VIDEÓ!

Fontos döntést hozott a Fradi Fair Play Bizottság

A Fradi Fair Play Bizottság december 5-én hirdeti ki a győztesek nevét egy gálaünnepség keretében.

Egy bajnokság, amely nem csak az eredményekről szól

A közelmúltban véget ért a klubunk által életre hívott Fradi SuLiga őszi idényének pályán zajló szakasza.

Példamutatás - már nem csak a Fradi keretein belül!

Klubunk ezúttal más egyesületeknek mutatta be, hogyan mozgattuk meg szurkolóinkat.

Iskolásoknak segített az FTC és a MÖS

A Ferencvárosi Torna Club és a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet iskolaszerekkel támogatta a rászorulókat.

close
Facebook Youtube Instagram Viber Linkedin
close
Fradi most
Fradi most