Mesterfokú OB: bronzérem az első napon

Férfi tornászaink a harmadik helyen zárták a szupercsapatbajnokságot Győrben.

Két korosztályban is az FTC lett a magyar bajnok

A serdülő és gyermek tornászok Csapatbajnokságán négy aranyérmet nyert a Ferencváros.

Újabb sikeres nap az ifjúsági és kadet OB-n

Az FTC-Telekom tornászai két nap alatt 5 arany, 4 ezüst és 5 bronzérmet szereztek.

Balázs Krisztián győzelemmel tért vissza!

Balázs Krisztián és az FTC ifi-kadet csapata is győzött az országos bajnokság első napján.

Újra verseny a lányoknál is: fényes Fradi-sikerek!

Az FTC női tornászai tavalyi bajnoki címüket követően hosszú idő után versenyezhettek ismét.

Két-két egyéni és csapatarannyal a legjobb lett az FTC

Az FTC-Telekom férfi torna szakosztálya tarolt a hétvégi serdülő és gyermek Csapatbajnokságon.

Az FTC sikerszakosztálya is átélte a focisták élményét

Férfi tornászaink egy kedves ajándék céljából is a fényképezőgépek elé álltak – VIDEÓ!

Egyéniben és csapatban is érmesek lett az FTC hölgyei

Női tornászainknál is beindult a versenyzés • A Csapatbajnokságon négy érmet szereztek a fradisták.

Verseny 10 hónap után - éremeső a fradistáktól

Az FTC-Telekom férfi torna szakosztályának fiataljai remekeltek a hétvégi Albert Kupán.

Újra Albert Kupa az FTC Tornacsarnokban!

Október 10-én és 11-én az FTC ismét megrendezi a rangos utánpótlás tornaversenyt. Íme, a program!

Balázs Krisztián az élen zárta a szintfelmérőt

Fiatal tehetségünk a tornászoknak tartott győri utánpótlás szintfelmérőn remekelt.

„Nekem eljött az idő, de hamarosan őket is várom ide”

Ifjúsági olimpiai bajnok tornászunk, Balázs Krisztián a jövőjét is érintő fontos témában döntött – VIDEÓ!

Az olimpiai bajnok mester szíve ma is a tornáért dobog

Vígh László két olimpiát nyert Magyar Zoltán edzőjeként, közel nyolcvanévesen is szenvedélye a torna – VIDEÓ!

Akrobatikus tornászaink felvételt hirdetnek!

Próbáld ki magad egy rendkívül látványos és izgalmas sportágban, akrobatikus tornázz a Fradi színeiben!

Női torna tanfolyamok szeptembertől!

Az FTC Női Torna Szakosztálya szeretettel várja vissza régi tanfolyamos tornászait!

Tanfolyamos csoport indul – tornázz a Fradiban!

Férfi torna szakosztályunk felvételt hirdet a tornasport iránt érdeklődő 5-6 éves fiúk részére.