2020. augusztus 29.
Akrobatikus tornászaink felvételt hirdetnek!
Próbáld ki magad egy rendkívül látványos és izgalmas sportágban, akrobatikus tornázz a Fradi színeiben!

Ügyesség, egyensúlyérzék, koordináció: ezek az akrobatikus tornához szükséges legfontosabb elemek. A Magyar Torna Szövetség hét szakága egyikeként működő sportágban a sportolók nem tornaszerekkel, hanem „egymással”, a társakkal végzik különböző látványos gyakorlataikat, méghozzá különböző versenyegységekben, úgy mint a vegyes, a női és a férfi páros, a női hármas vagy a férfi négyes. Az egységek zenére koreografált gyakorlatokat mutatnak be, egyéni és társas elemekkel fűszerezve. A végeredmény pedig, ahogy a FradiMédia korábban a szakosztálynál tett látogatása során készült videón is látszik, rendkívül izgalmas, és látványos!

Ha felkeltette figyelmed és érdeklődésed a fenti leírás és videó, vagy gyermeked számára érzed ideálisnak, hogy kipróbálja ezt a remek sportágat, akkor itt a lehetőség!

A Ferencvárosi Torna Club akrobatikus torna szakosztálya ugyanis FELVÉTELT HIRDET fiúk és lányok részére!

Helyszín: FTC-MVM Népligeti Sportközpont, Tornacsarnok (1011 Budapest, Vajda Péter utca 6.)

KEZDŐ CSOPORT
4-5 és 6-7 éves korig
Edzések: 4-5 éveseknek hétfő-szerda, 6-7 éveseknek kedd, péntek 18.00-19.00 (később 90 perces edzések lesznek!)

HALADÓ CSOPORT
8 éves kor felettiek jelentkezését várjuk, amennyiben rendelkeznek tornasport múlttal: szertorna, RG, aerobik, fitnesz, műugrás vagy gumiasztal.

2020 szeptemberében minden szerdán ingyenes próbaedzést és felmérő lehetőséget biztosítunk!

Csatlakozz az elmúlt tíz év egyik legsikeresebb klubjához, ahol tapasztalt és eredményes edzők várják a jelentkezésedet!

JELENTKEZÉS
E-mailben: Deák Katalin szakosztályvezetőnél a katalin.deak@fradi.hu és a deakkatalin1@gmail.com címeken.

Messengeren: facebook.com/fradiakrobatikustorna/

A szurkolók döntöttek! EZ lett 2020 Fradi-pillanata!

Elképesztő izgalmak után hirdethetjük ki, hogy melyik Fradi-siker nyert a 10+1 jelölt közül.

Tornászaink az év locsolkodását mutatták be – VIDEÓ!

Ez történt szakosztályainkkal idén áprilisban, májusban és júniusban - VIDEÓK!

Eb-győztesünk hazatért, de erre még ő sem számított!

Az FTC-Telekom tornásza, Balázs Krisztián megható fogadtatásban részesült Eb-aranya után - VIDEÓ!

Hat bajnoki címet nyertek a ferencvárosi tornászok

Női tornászaink összesen 12 érmet, köztük, hat aranyat, illetve három-három ezüstöt és bronzot nyertek.

Szenzáció: Balázs Krisztián junior Európa-bajnok!

Az FTC-Telekom kiválósága nyújtón győzött a mersini Európa-bajnokság szerenkénti döntőiben.

Balázs Krisztián történelmi sikere: bronzérem az Eb-n!

Az FTC-Telekom tornásza fantasztikus teljesítménnyel bronzérmes lett az egyéni összetett döntőjében.

Sporttörténelmi siker az Eb-n két fradistával!

Férfi junior tornász-válogatottunk Balázs Krisztiánnal és Kovács Mártonnal Eb-ezüstérmes lett.

Torna EB: két fradista a juniorok utazó keretében

Kihirdették a mersini torna Eb-re utazó férfi junior csapat névsorát és programját.