2019. október 22.
Az egyéni összetettben taroltak a fradisták
Gyermek kezdő és haladó tornászaink nagyot alkottak a csapat- és egyéni bajnokság záró fordulójában.

A budapesti Központi Tornacsarnokban rendezték a fiú gyermek kezdő és haladó tornászok országos csapatbajnokságának harmadik fordulóját és az egyéni bajnokságot. A kezdő korosztályban a Németh Bendegúz László, Szontagh Álmos Zsigmond, Péli Dominik, Tar Ádám, Lukács Ákos, Hegyi Zsigmond összeállítású FTC-Telekom aranyérmes lett az utolsó fordulóban, az összesített eredmények alapján pedig ezüstöt szerzett, míg az FTC-Telekom „C” bronzérmesként zárt. A legjobb ferencvárosi tornász Ludányi Levente lett, aki megnyerte az egyéni összetett versenyét, így első lett a 2010-11-es korosztályban is. A 2012-es születésűek és fiatalabbak kategóriájában Raduly Sándor nyert, Nnorom Alex Chinyere pedig a második helyen zárt.

Az idősebb korosztályban csapatunk második lett az összesített versenyben, de az egyéni összetettben ismét fradista sikernek örülhettünk, ugyanis Hegyi Zsigmond nyakába került az aranyérem.

Gyermek kezdő és haladó Országos csapat- és egyéni bajnokság, 3. forduló, Központi Tornacsarnok, Budapest
Gyermek kezdő, CSB, 3. forduló: 1. FTC-Telekom (Németh Bendegúz László, Szontagh Álmos Zsigmond, Péli Dominik, Tar Ádám, Lukács Ákos, Hegyi Zsigmond)
Összesített csapat: 2. FTC-Telekom „C”, 3. FTC-Telekom „A”, 19. FTC-Telekom „B”
Egyéni összetett: 1. Ludányi Levente, 4. Ujvári Boldizsár, 5. Velinov-Dimitrov Krisztián, 6. Bánki Márk, 11. Fábián Benedek, 11. Temesi Jeromos, 13. Besenyei Iván, 15. Raduly Sándor János, 18. Nnorom Alex Chinyere, 20. Gulyás Milán Balázs, 24. Zupkó Alfréd Hugó, 25. Hagyó András
2010-11-es korosztály: 1. Ludányi Levente, 4. Ujvári Boldizsár, 5. Velinov-Dimitrov Krisztián, 6. Bánki Márk, 11. Fábián Benedek, 11. Temesi Jeromos, 13. Besenyei Iván, 18. Gulyás Milán Balázs, 22. Zupkó Alfréd, 23. Hagyó András
2012 és fiatalabb korosztály: 1. Raduly Sándor, 2. Nnorom Alex Chinyere
Gyermek Haladó: 2. FTC-Telekom
Egyéni összetett: 1. Hegyi Zsigmond, 4. Lukács Ákos, 11. Péli Dominik, 12. Szontagh Álmos Zsigmond, 18. Tar Ádám, 21. Németh Bendegúz László

Balázs Krisztián két arannyal zárta az ob-t

Az FTC-Telekom férfi tornászai három aranyérmet nyertek a korosztályos Szerbajnokságon.

Fantasztikus siker és lélegzetelállító gyakorlatok

Az FTC akrobatikus tornász csapatával látványos mozdulatokkal kápráztatta el az Eb közönségét – VIDEÓ!

Európa-bajnokságon jártak a fradisták

A magyar akrobatikus tornaválogatottban két egység is csak ferencvárosi sportolókból állt.

A felnőttek mellett az utánpótlás is remekelt

A győri Kismester Tornász Bajnokságon öt érmet nyertek a ferencvárosi tehetségek.

Mesterfokú OB: ezüst után arany!

Balázs Krisztián egy arany- és egy bronz-, Ryan Sheppard egy ezüstéremmel végzett a zárónapon.

Egyéniben is ezüstérmes az FTC tornásza!

Sportolónk pénteken csapatban, szombaton pedig egyéniben nyert ezüstérmet a tornászok Mesterfokú bajnokságán.

Második hely a Csapatbajnokságon

Férfi tornászaink egy helyet előreléptek a tavaszi első fordulóhoz képest.

Újabb csapatarany! Ezúttal női tornászaink alkottak

Az FTC lány tornászai is remekeltek a korosztályos csapatbajnokság legutóbbi fordulójában.