Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. december 20.
Az év legjobbjai
Bácsi Péter és Varga Dénes mellett az FTC két női sportolója is az év legjobbja lett.

A honi sportszövetségek 1964 óta minden évben megválasztják az év legjobb női és férfi sportolóit. Idén az 59 sportág szövetségénél megtartott szavazáson a Ferencvárosi Torna Club négy elsőségnek, köztük két-két férfi és női sportolónk sikerének örülhetett. A birkózóknál a budapesti világbajnokságon aranyérmet szerző Bácsi Péter, míg a vízilabdázóknál az FTC-Telekom Waterpolo csapatkapitánya, Varga Dénes lett az év legjobbja.

A hölgyeknél a footgolfos Ujvári Izabella (a képen balra) és az akrobatikus tornász, Horváth Elizabet először érdemelte ki az év legjobb sportolója elismerést. Izabella a decemberi marokkói világbajnokságon az előkelő negyedik helyen végzett, míg Elizabet a női hármas egységgel több nemzetközi és hazai versenyen is aranyérmet szerzett, illetve dobogós helyezést ért el.

„Nagyon örültünk a hírnek, nagyon boldogok vagyunk. Elizabet júniusban került be ebbe a válogatott vegyes egységbe, ahol a Postás SE és a Balance tornászával együtt versenyzik. Nagyon jó körülmények között készülhetnek, mind a hárman magántanulók lettek, hogy délelőtt és délután is tudjanak edzeni. A következő nagy célkitűzésük, hogy bekerüljenek a döntőbe a jövő évi Európa-bajnokságon” – mondta akrobatikus torna szakosztályunk vezetője, Deák Katalin.

A Magyar Labdarúgó Szövetség Az M4 Sport – Az Év Sportolója gálán hozza nyilvánosságra a legjobb férfi és női nagypályás játékos nevét, míg a Magyar Kézilabda Szövetség januárban jelenti be 2018 legjobbjait.

Gratulálunk sportolóinknak és edzőiknek!

(Fotó Ujvári Izabelláról: Magyar Footgolf Szövetség)

Sikeres szereplés a torna Világkupán

Závory Szilárd a VK döntőjében szerepelhetett.

Antalyában remekelt tornászunk

Závory Szilárd a Challenge Világkupa törökországi versenyén, gyűrűn szerzett ötödik helyet.

Két bronzérem férfi tornászaink hétvégi mérlege

Ifi-kadet összeállításunk csapatban, Péli Dominik egyéniben végzett a harmadik helyen.

Balázs Krisztiánnal negyedik a tornacsapat Antalyában

A magyar válogatott öt csapatból zárt negyedikként a törökországi nemzetközi férfi csapatversenyen.

Székely Zója magyar bajnok!

Klubunk tornásza felemáskorláton diadalmaskodott, de gerendán és ugrásban is remekül szerepelt.

Két FTC-ezüstérem a női torna Szuper CSB-n

Versenyzőink csapatban és egyéniben is a második helyen végeztek.

Balázs Krisztián dupla az országos bajnokság döntőjében

Versenyzőnk korláton és nyújtón végzett az élen.

Torna: harmadik lett az FTC a szuper csapatbajnokságon

A szuper csb első fordulója mellett a férfi felnőtt ob egyéni összetett versenyét is megrendezték.