2021. október 10.
Az FTC csapata aranyérmes lett az Albert Kupán
Az FTC-Telekom fiatal tornászai összesen nyolc éremmel zárták a Fradi hagyományos őszi versenyét.

Az FTC-Telekom férfi torna szakosztálya már ötödik alkalommal rendezte meg az őszi fiú utánpótlás versenyidőszak előtt a hagyományos Albert Kupát. A kétnapos versenyen a Fradi versenyzőin kívül a BHSE, a KSI és a Győr versenyzői vettek részt. Sajnos több tornászunk betegséggel vagy sérüléssel küzdött az elmúlt időszakban, ennek ellenére is remekül szerepeltek a fiatalok.

Szakosztályunk több korosztályban összesen nyolc érmet, köztük egy aranyat, három ezüstöt és négy bronzot nyertek. Bízunk benne, hogy hiányzóink felépülnek és sikeresek lehetünk az október 23-án és 24-én rendezendő magyar bajnokságon.

Versenyünkön vendégként vett részt az Albert Flórián Labdarúgó Utánpótlás- és Sportalapítvány ügyvezetője, Albert Magdolna, Balázs Krisztián, szakosztályunk versenyzője , Altorjai Sándor a MATSZ főtitkára, illetve Berki Krisztián olimpiai bajnok, a MATSZ szakmai igazgatója.

FÉRFI TORNA
ALBERT KUPA, FTC TORNACSARNOK
Serdülő-haladó: 7. Hegyi Zsigmond, 10. Sándor Aurél
Serdülő-kezdő: 2. Szontágh Álmos, 3. Péli Dominik, 8. Németh Bendegúz, 20. Tar Ádám
Gyerek-haladó: 2. Ludányi Levente, 3. Ujvári Benedek, 4. Velinov Krisztián, 5. Bánki Márk, 6. Gulyás Milán, 7. Temesi Jeromos, 9. Besenyei Iván, 14. Zupkó Alfréd, 15. Gilányi Márk, 18. Hagyó András
Gyerek-kezdő
Csapat: 1. FTC-Telekom „A”, 4. FTC-Telekom „B”
Egyéniben:
2012-13-ban születettek között: 2. Ráduly Sándor, 3. Nnorom Alex, 6.  Csuha Noel, 7.  Veres Henrik, 8.  László Bátrfai Balázs, 10.  Nagy Hegedűs Ákos, 17.  Bugyi Attila, 18.  Barna Mihály, 20.  Széplaki Gergely, 31.  Király Benett
2014 és fiatalabbak: 3.  Berki Zsolt, 6.   Xu Zishan, 9.   Molnár-Szabó Marcell

Nem jött össze Riminiben az olimpiai kvalifikáció

Balázs Krisztián nyújton érte el a legjobb eredményét az Eb-n, ezen a szeren 14. lett.

Sikeres szereplés a torna Világkupán

Závory Szilárd a VK döntőjében szerepelhetett.

Antalyában remekelt tornászunk

Závory Szilárd a Challenge Világkupa törökországi versenyén, gyűrűn szerzett ötödik helyet.

Két bronzérem férfi tornászaink hétvégi mérlege

Ifi-kadet összeállításunk csapatban, Péli Dominik egyéniben végzett a harmadik helyen.

Balázs Krisztiánnal negyedik a tornacsapat Antalyában

A magyar válogatott öt csapatból zárt negyedikként a törökországi nemzetközi férfi csapatversenyen.

Székely Zója magyar bajnok!

Klubunk tornásza felemáskorláton diadalmaskodott, de gerendán és ugrásban is remekül szerepelt.